Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki vitt be a kórházba ha...

Ki vitt be a kórházba ha fájásokkal és nem magzatvíz elfolyással indult a szülés? Hogyan mentetek utána haza a babával?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 13:45
A kérdező szavazást indított:
A férjem, párom, szüleim, rokon, szomszéd vitt kocsival.
Mentőt hívtam.
Taxit hívtam.
Én vezettem be.
A kórházban kezdődött amikor eleve ott voltam.
Tömegközlekedéssel mentem be.
Egyéb.
36 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nekem 3 szülésem volt, de a maguatvízem sosem ment el magától.

Pedig az első 2 nél már úgy mentem hogy teljesen ki voltam tágulva.

2021. júl. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Oda is és vissza is a párom vitt, rögtön 5 perces fájásokkal indult, a kórház pályán egy órányira, fel sem merült bennem, hogy ilyen körülmények között én vezessek.
2021. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

30 perc a kórház.

Na en egyedül 20 perc alatt benn voltam.

(Mentőt semmiképp nem akartam, férjem 1 óra alatt ért volna haza, taxi nem jön ki hozzánk, rokonokkal nem beszélünk, barát meg kb mindenki csaķ 1 óra mulva tudott volna jönni)

Beültem az autóba 10 perces fájásokkal, 1x félreálltam és ennyi.

Férjem a kitolásra ért be, pedig elindult rögtön ahogy beszéltünk.

Akkor haza vitte az autót, majd mikor engedtek haza, ő jött értünk.


Most október elejére várjuk a másodikat, már nem lesz ez semmiképp opció.

2éves a fiunk, valahogy az ő felügyeletét elöbb meg kell oldanom.

Azóta beszélek anyáekkal, tesómmal, ott is van 2 autó, illetve férjem is a közelben dolgozik már. Valaki úgy fog bevinni.

2021. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi besétáltunk, mert kb 400 m-re laktunk a kórháztól. Néha megálltam, amíg elmúlik a fàjás, majd mentünk tovább. A férjem hozta a cuccokat. Hamar beértünk.
2021. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elsőnél párom vitt be autóval, másodiknál mentőt hívtam, mert a nagyobbik gyerek miatt nem tudott volna bevinni a párom (apás szülés lett volna). Egyik esetben sem folyt el magzatvíz.
2021. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
5-ös vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy párom jött autóval értünk mindkét esetben (a nagyszülők már otthon voltak a nagyobb gyerkőccel).
2021. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem volt itthon mikor fájásaim lettek, így kénytelen voltam bevezetni. Hát senkinek nem kívánom mikor figyelned kéne a közlekedésre de közbe jönnek a fajasok.
2021. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Busszal mentem. Nem tudtam, hogy már vajúdok, azt hittem csak jóslók, de pont mennem kellett vizsgálatra, aztán onnan indultam is egyből a szülőszobára.

A férjem jött értünk, amikor elengedtek a kórházból.

2021. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Reni 28 ***** válasza:
Én busszal mentem be, reggel kellett mennem ctg-re, azt hittem hogy megint csak jósló, ott derült ki hogy beindult a szülés. Dokival meg elkezdtem alkudozni hogy had menjek haza, és másnap reggel vissza jövök (ahogy megvolt beszélve. Másnap indítottak volna) Ezen jót nevetett a doki. Haza a sógorom vitt minket
2021. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
rokon,szomszéd,baba apja viszbe téged autoval.jobb ha rokon családtag viszbe autóval.busz és sétálás ritk dolog
2021. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!