Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél hüvelygomba? Okoz...

Szülésnél hüvelygomba? Okoz ez problémát? Vagy simán meg lehet így is szülni?

Figyelt kérdés
10 éve nem volt hüvelygombám, erre most, minden órás terhesen sikerült belefutni. Már kezelés alatt van, de ugye már bármikor beindulhat a buli. Mi van ha nem gyógyulok meg még teljesen? Attól még megszülhetem a babát simán? Volt így valaki?
2021. szept. 12. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak hüvelygombára gyogyszerek,amik babának nem ártanak.
2021. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

38.héten járok, nekem sem volt életemben hüvelygombám, most jött ki, elég durván.

Nekem adtak rá 10napos kúrát. Ha nem múlik el, a doki szerint császár is lehet a vége

2021. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhességem alatt volt, a 38.héten csináltam egy 3napos micovag kúrát hogy szülésig ne jöjjön elő. Nem is volt szerencsére de kérdeztem az orvost azt mondta ne aggódjak miatta nem lehet baj ha úgy szuletik a baba.
2021. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

A legelső gyakorlatomon a szülészeten, pont egy ilyen esetet láttam. Gombás anyuka, ragaszkodott a hüvelyi szüléshez, bár többen elmondták neki, hogy a gyulladt szövetei nem fognak rendesen tágulni, legyen császár.

Nem ment bele, én azóta se láttam ennyi irányba szanaszét szakadt embert. Horror volt esküszöm, vagy 3 órát varrták.

Ha felmerül a császár, fogadd el!!!!!

2021. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy a négyes mondja. A babának valószínűleg nem esne baja, de begyulladt hüvellyel NEM SZÜLÜNK.
2021. szept. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!