Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés hüvelygombával?

Szülés hüvelygombával?

Figyelt kérdés
Egész terhességemet végigkísérte a hüvelygomba.Sokféle kúpot,kenőcsöt használtam,a legutóbbi kezelésen is csak néhány napja vagyok túl,de érzem,hogy kezd visszatérni.Közeledik a szülés, félek, hogy bajt fog okozni a babánál.Mit tehetnék?Milyen kenőcsöt vagy kúpot ajánlanátok, ami vény nélkül kapható és biztonsággal használható a Canestenen kívül?Az orvosommal már nem találkozom,csak NSTre járok.39 hkm
2012. nov. 19. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az orvosod miért nem kezel ki rendesen? Nem gyógyszertárban vény nélkül kaphatò krémmel. Ha eddig nem használt nem nagyon tudsz mit csinálni vagy elmész más dokihoz mert ez nem jó egyáltalán. Szülés közben szegény babád azon fog végigcsúzni meg abba lesz órákig. Szerintem keress más dokit mást nem tudsz tenni sajnos.
2012. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én úgy tudom, ha a kismamának hüvelygombája van szüléskor, nem is engedik természetes úton megszülni a picit, császározzák. Szerintem is keress másik dokit aki kikezel rendesen.

2012. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huvelygomba nem akadaly huvelyi szulesre viszont a kisbabat ellenorizni kell szajpenesz fertozesre szules utan elso heten minden nap es kezelni kell ha tunetek lepnek fel.Az anya mellet is ellenorizni kell. A huvelygomba szajon at szedheto gyogyszerrrel gyorsan kezelheto meg szules elott.
2012. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nekem semmi sem segített, ami gyógyszeres kezelés. Akkor kezdtem kutakodni, és ártani nem árthat alapon kipróbáltam: egy fokhagymagerezden cérnát átvezetni, tamponszerűen éjjelre felhelyezni, plusz teafaolajat cseppenteni a tisztasági betétre. KÉt éjjel tettem fel a fokhagymát, mellette csepegtettem, és 4 nap alatt minden(!) tünetem elmúlt, egy hét múlva a kenet is negatív lett:).

A f.hagyma és a teafaolaj is erős antibakteriális, gombaülő hatású, nekem nagyon bejött. Azóta más kismamáknak is ajánlottam, mindenkinél használt."

2012. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!