Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Négy hete szültem, gátmetszés...

Négy hete szültem, gátmetszés is volt a végbél irányába, de azt nem éri el a metszés vége.A hüvely felőli vége szépen össze van húzódva, de a végbél felőli végén a metszésnek van egy lyuk. A belső varrat rendben van. Valaki meg tudna nyugtatni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 19:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval a lyuk a hüvelyem alatt van másfél-két centivel és be van hámosodva, ez még így magától összeforrhat? Járt valaki így? A dokihoz jövő hétre kaptam időpontot.
2021. szept. 14. 19:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre konkrétan nem tudok válaszolni, de én a második szülésnél repedtem. Mikor megláttam hogy hogy néz ki a varrat kivülről teljesen magam alatt voltam. Mint egy nagy kakastaréj, úgy lifegett ott a bőr. Akkor nem gondoltam volna hogy ez valaha is el fog tűnni, aztán egyszercsak azt vettem észre h elkezdett visszahúzódni. Azóta teljesen eltűnt. Szóval bármi lehet, még az is hogy "beszövetesedik" a lyuk és megszűnik.
2021. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyenem, összeforrt.
2021. szept. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett a vége? Hasonló problémával küzdök most én is.
2022. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! A lyuk helyét rosszul láttam a tükörben, izgstottságomban, a hüvely felőli végéhez volt közelebb. Maradt egy szondázható járat csak úgy... Újra kellett volna varrni a gátat. De mivel szeretnék még szülni nem ezt választottuk a dokimmal,(ügyeletes orvos varrt), hanem át kellett vágni a hüvely és járat közötti részt. Így nagyon bénán nézek ki odalent, a hüvely bemenettől lefelé még van egy másfél- két centis szakasz,ami mélyebben van (bocsi, nem tudom jobban leírni). Ez menstruáció során kellemetlenség és esztétikailag sem a legszebb. De a hat hetes kontrollon ez tűnt a legjobb döntésnek.
2022. dec. 15. 04:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!