Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után milyen betétet,...

Császár után milyen betétet, bugyit ajánlotok a tisztulási időszakra, hogy a sebet se bántsa?

Figyelt kérdés
Programozott császárom lesz és hallottam, hogy fájdalmas a seb, a hasizom és sok vér ürül napokig. Inkontinencia bugyit, vagy eldobható pelenkát, vagy mit érdemes venni, amit császárosok is tudnak használni?
2021. szept. 16. 12:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Van kifejezetten magasított derekú császármetszés utánra. Brendonba is lehet kapni, de neten találsz egy csomó félét.
2021. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Olcsó pepcos bugyi, köldökig felér, abba egy jó nagy betét.
2021. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Én is azt javaslom, hogy kifejezetten erre való eldobható bugyit vegyél. Sokkal kényelmesebb. A betét elcsúszik, össze vérzel mindent, nem olyan kényelmes. Lesz elég más bajod, ne ezzel pepecselj. Szerintem ez a legkényelmesebb, persze te fogod majd érezni.
2021. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hasleszorítós bugyit és mamabugyit hordtam amibe extra nedvszívó betétet használtam az elején, majd később már csak simát.
2021. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Két császárom volt. Sima pamut fekete bugyikat vettem a kínaiban és éjszakai always betétet használtam mind a kettő után. Bőven elég volt, úgyis viszonylag sűrűn cseréli az ember.
2021. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Haskötő is, ajánlott, hogy ne fájjon annyira? Ha igen milyet érdemes venni és hol?
2021. szept. 16. 12:49
 7/23 anonim ***** válasza:
Nagyibugyik. Nagyon jó szolgálatot tettek. Télen szültem, ezért nadrág helyett jó meleg köntös volt rajtam egész nap.
2021. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%
Pelenka. Eléggé fáj mindened örülsz, ha ledobod a használt pelust.
2021. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
Ezt úgy írom, hogy 2 napja volt császárom.dm-es felnőtt Jessa pelenka tökéletes . Nekem az L méret jött be.
2021. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Köldökig érő bugyi + mosható betét, mint mindig. 😊
2021. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!