Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig volt...

Szülés után meddig volt vérzésetek? Olyan vérzésre gondolok, ami a szülés utáni tisztulási folyamat miatt van? Nálatok meddig volt lányok?

Figyelt kérdés
Szülés után 7. hétben vagyok, van egy belső varratom, és egy gátmetszés. 4 hétig véreztem, már csak pirosas-barnás váladék van. Ez így normális, hogy még mindig van ilyesmi?

2018. febr. 9. 20:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, az kimaradt, hogy sajnos már tudom a babánkat szoptatni, mert nagyon kevés tejem volt. 3 hétig szopizott aktívan, aztán egyre kevesebbet most már sajnos semmit.
2018. febr. 9. 20:33
 2/11 A kérdező kommentje:
*sajnos már NEM tudom szoptatni
2018. febr. 9. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
8 hétigtisztultam.
2018. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6 hétig
2018. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

5-6 hetig kb

Az biztos,h amikor mentem 7hettel utana kontrollra akkor mar barna sem volt

2018. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Max 1,5 hétig. Ahogy hazaértem már elég volt a tisztasági betét is
2018. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 napig ömlött, 4 napig sima betét, aztán kb egy hétig tisztasági. 😊
2018. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az elso szules utan kb 6 hetig, de akkor bent maradt egy darab placenta, ami kb ket het utan tavozott, akkor majdnem olyan erosen kezdodott ujra a verzes, mint az elejen.


A masodik szules utan is maradt bent placenta, viszont egybol csinaltak egy kuretet, ugy kitisztitottak a mehem, hogy gyakorlatilag a megvetg nagy betetet nem is hasznaltam. Kb 5 napig hasznaltam sima betetet, utana tisztasagit, ket het utan mar egyaltalan nem volt verzes.


Ha nem buzos a folyasod (bar a szules utani tisztulo verzesnek alapban van egy “szaga”), akkor szerintem semmi gond, ez belefer.

Nekem szules utan eleve azt mondta az orvos a kontrollra, hogy 6 het utan menjek, kiveve, ha meg verzek, akkor varjak meg a veget a kontrollal.

Szoval szerintem ez is normalis lehet.

2018. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Negy hetig vereztem, a vegen csak ilyen maszatolas, nem vagtak, ket icipici oltesem lett valahol bent, fogalmam sincs, hogy hol.
2018. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8 hétig...a 7.héttől már csak barnázgatás volt.
2018. febr. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!