Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30 hetesen lehet joslófájás?

30 hetesen lehet joslófájás?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdődött, lent ahasam alja fájt, görcsölt, kicsit fájt a derekam is, az egés olan volt mintha megkarna jönni, vagy nagyon mennem kellene Wc-re.Mikor felálltam sem lett jobb, a hasam alja bekeményedett, és ez reggel is volt, és most is van ilyen. Van hogy elmólik, de aztán megint jön. Lehet ez joslófájás? Ez márkitart végig? Vagy hamarabb fog jönni?? Ha ilyen fájások vannak mit kell csinálni, mert semmi nem segít.
2008. dec. 11. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. a 30. héttől vanank jóslóim, holnapra vagyok kiírva és még egyben vagyok. :)
2008. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy lényegtelen, lehet, hogy a szülés megindulás jele.

Én a 32. héten hasonló tünetekkel orvoshoz mentem - kórházba utalt - ctg megállapította, hogy van fájástevékenység.

Megpróbálták visszafordítani a szülést - hál' isten - sikerült.

Kaptam egy csomó infúziót és gyógyszereket.

Most a 36. hétben vagyunk. Együtt:)

Szóval, erre csak orvos tudna válaszolni.

Jobb félni, mint.... szerintem.

2008. dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet,de szerintem ha sűrűbb és erősebb a fájás,inkább menj el a dokidhoz,mert az a biztos,ha megvizsgál!
2008. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire erősnél kell menni, vagy mi az ami megszokott, csak görnyedek,és várom hogy elmúljon.
2008. dec. 11. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is voltak hasonló panaszaim, és a magnéziumhiány okozta. Erős izomösszehúzódásaim voltak, előző napokban a lábam is görcsölt. Védőnő barátnőm adott jó tanácsokat:

- Lélegezz mélyeket, lazíts, hallgass valami baba-mama zenét. (Én ekkor csak fetrengtem az ágyban, ez nem igazán jött be)

- Vagy vegyél be magne B6-ot, és tegyél valami meleget a pocidra, mint a menstruációs görcsök ellen. Na, ez használt, fél óra múlva semmi bajom nem volt. Magnéziumot szedtem a terhesség végéig, a melegítéssel viszont csínján kell bánni!

Jobbulást.

2008. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, most kikell takarítani:S de utánna sokat pihenek, és tkarítás közbe is sokat leülök, viszont, feszül nagyon kicsit görnedve kell mennem. Nem mozgott másképp a baba??? Sokkal elevenebnek érzem, nagyon ficánkol és nagyon nagyokat rug.
2008. dec. 11. 11:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is akörül kezdődött. Ne aggódj, ez természetes.
2008. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a 31. hétben járok és hasonló cipőt hordok, mint Te. Annyiban más az én helyzetem, hogy nem gyakran és nem kell meggörnyednem a kellemetlen érzéstől. Viszont 2 napja görcsöl a bal vádlim és előfordul, hogy keményedik a hasam. Olyan érzés, mintha éppen most akarna szétdurranni. MagneB6-ot ajánlott a dokim és pihengetést. Szerintem Te is tedd ezt. Remélem benntartjuk még a Picurjainkat minimum 5 hétig!!!
2008. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!