Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól van jóslófájás? 36...

Mikortól van jóslófájás? 36 hetesen semmi jele?

Figyelt kérdés

Csak kissebb keményedéseim vannak,az sem minden nap.Lehet ebből arra következtetni,hogy esetleg mikor szeretni kibújni?Vagy nem jelent semmit?

Első baba,teljesen tapasztalatlan vagyok.Hétfőn megyek az első ctg.-re,azon lehet majd látni valamit ha én nem is érzem?

Bocsi ha butaságot kérdeztem és minden választ köszönök!

36 hetes kismami


2009. szept. 11. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kérdezel butaságokat!

Nem biztos, hogy lesznek egyáltalán jósló fájásaid. Az első CTG-n például nekem mutatta a gép, hogy vannak, de nem éreztem őket. A másodikon semmit nem mutatott és 3 napra rá megindult a szülés.

2009. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két gyereket szültem és egyszer sem voltak jósló fájásaim.

Nálam ctg-se mutatott semmit bár az egyik 41 hétre inditott szülés lett mert picur nem is Szerintem nem törvényszerű, hogy legyen elötte jóslófájás.

2009. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

(Én se gondoltam butaságnak a kérdést,csak sokat vagyok itt és hát 100x meggondolja az ember,hogy feltegyen e kérdést mert mindíg van valaki aki lehurrogja a másikat.)

2009. szept. 11. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én hétfőre vagyok kiírva és még egyszer sem volt jóslófájás. Én a szerencsés kismamák egyike vagyok, lehet, hogy te is. Ctg-n is voltam már párszor, ott sem mutatott semmit a gép. De itt olvastam már, hogy v.kinél, aki nem is érezte, a gép kimutatta. További boldog és fájás nélküli :) babavárást!
2009. szept. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első lányomnál nekem sem volt sose, fogalmam sem volt mi az, csak a szülési fájásaim voltak. Most a második kislányomnál viszont 35-36 hetes koromtól van.
2009. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!