Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 33 hetesen lehet jóslófájás?

33 hetesen lehet jóslófájás?

Figyelt kérdés
a hét eleje óta többször elkezd fájni a derekam de akkor nagyon és körbe a hasam aljánál is érzem hogy fájdogál de ez hamar el is múlik és általában este érzem ez lehet jóslófájás, bár ahoz még korán vagyok?!És érzem hogy ott nagyon alul szokott motoszkálni a baba meg fent a gyomromnál és a napokban többször émelyegtem is!
2008. máj. 9. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A 29. héttől a baba képes életben maradni ha megszületik, persze komoly orvosi segítséggel. Te pedig már 33- ban vagy , nem lenne bajotok, de a legjobb, ha a doki megnézi a fekvét az állapotot, meg azt hogy ő lát e ilyen jeleket. nem baj ha még jó pár hétig kindertojás maradsz. jó helyen van ott bent. De ha mész orvoshoz szólj!!
2008. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 32 hetes korom óta vannak jóslófájások, tehát szerintem ez normális.

De ne félj, ettől még nem fogsz megszülni.

Néha fáj, néha nem, néha nagyon, néha kicsit..

nekem is lazább a székletem, néha kicsit émelygek, de még egyben vagyunk 36 hetesen:-)

2008. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! én is kicsit sűrűbben járok nagy wc-re ilyenkor fájnak a beleim ami eddig nem volt! Amúgy voltam orvosnál április 28.-án és akkor még teljesen zárt volt a méhszájam és a baba fejjel lefelé van!
2008. máj. 9. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet azért is vannak fájdalmaid este,mert kicsit jobban elfáradsz.nekem is szoktak lenni,de én elég sokat megyek napközben és gondolom ezért van.De amúgy tényleg nem lenne semmi baj ha esetleg kijönne,de azért várjon még halehet.30hetes kismama
2008. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!