Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez most jósló vagy sem?

Ez most jósló vagy sem?

Figyelt kérdés

Fájdogál néha a hasam alja, olyan mensis jellegű fájdalommal. De keményedés nincs.

Ez akkor most jósló fájás vagy csak akkor lenne, ha keményedne is a pocakom vele együtt?


2021. szept. 17. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy minden görcs/húzódás/fájdalom érzet ilyen esetben jósló, hiszen a test készül a nagy napra.

Első terhességemkor nekem is csak alhasi fájdalom volt, de nem szúrt, mint mikor szalagok feszülnek, hanem ténylegesen ilyen görcs szerű. Ennyi volt összesen. Második terhességem utolsó 4 hetét végig jóslóztam, ott volt húzódás is. Szerintem mindkét eset jósló volt, de hátha valaki okosabb :)

2021. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt mondják, ha elmúlik zuhanyra akkor jósló. Próbáld ki. Mennyi idős a terhesség?

Nekem amikor keményedett, akkor az egész hasam kemény volt, mint a kő.

Jóslónál nekem csak a derekam fájt, és amikor beindult a szülés akkor volt mensi görcs szerű fájdalom.

De minden kismamától mást hallok, szóval passz 😃

2021. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam a keményedés olyan, mintha az egész hasam egy kő lenne. Nehéz, fájdalmas, és szo szerint kemény tapintasra. Ez úgy a 20.héttől van jelen kb.


A jóslo nekem pedig olyan, mint a mensi görcs. Ott lenn alul, begörcsöl, majd abbahagyja. Van, hogy 10percig is eltart, van hogy fél perc az egész.

Kb 2 napja van az, hogy derekfájás is társul hozzá.


38hkm

2021. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezek még elmulo joslo fájások.tested készült a szülésre
2021. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem keményedett, csak mensi szerű görcsök voltak. Dél körül kezdődött, akkor még csak néha-néha. Én is írtam ki kérdést, mindenki azt mondta, jósló. Másnap reggelre megszültem. Még a zuhany is elmúlasztotta egy órára, aztán később indult be igazán.
2021. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Zuhanyoztam egyet, és azóta nem volt egy sem

36+2 hetes vagyok, szóval már éppenséggel jöhetne is, csak nehéz eldönteni, mikor kéne ugrasztani a férjemet a munkából, meg a nagyszülőket a nagyhoz... :D Az elsőnél sosem volt semmi ilyesmi, amikor éreztem valamit, akkor 8 óra múlva a kezemben volt a fiam, de most jönnek-mennek ezek a dolgok, és még kevésbé tudom, mit kéne éreznem, mint az elsőnél

2021. szept. 17. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!