Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Flòr Ferenc Szülészeti Osztály...

Flòr Ferenc Szülészeti Osztályon mondja már meg valaki ha nem fizetek a szobáért milyen szobára számìthatok? Eddig nem olvastam semmit ezzel kapcsolatban. Mindenki a fizetőst ìrja. Engem a nem fizetős érdekelne!

Figyelt kérdés

#szülészet #Flór Ferenc Kórház #Nem fizetős szoba #Nem alapìtványi szoba
2021. szept. 21. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a nem fizetős szobák felvannak újítva kényelmes ágyak vannak. Azt hiszem 4 vagy 6 ágyasak a szobákhoz van fürdő WC.

Van amit még szeretnél tudni esetleg?

2021. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még megkérdezni, hogy kell elképzelni amikor a szülő nő be ér a korházba. Kit kell keresni, hova kell menni, mit csinálnak. Az előző korházban ahol voltam meglehetett nézni a szobákat, valamint mindent elmondtak ennek mi a folyamata hova kell menni stb. Persze ez a vìrus helyzet előtt volt. Köszönöm ha segìtesz.Annyit láttam ,hogy az 5. Emeleten van. Ezt is időpont kérésnél volt alkalmam meglátni.
2022. jan. 23. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!