Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Júliusban született a kislányom programozott császárral. 10 éve szedtem a fogamzásgátlót , amikor becsúszott a baba. (igen, gyógyszer szedés közben) Szülés után, ahogy a nagykönyvben is meg van írva véget ért a gyermekágyi vérzésem és meg is jött a havim. A férjemmel sokszor nem védekeztünk közben. (Negatív kommentre nem vagyok kiváncsi, hogy mennyire felelőtlenség..:) ) szóval nem védekeztünk mégis ugyan úgy megjött megint. Nem rendeződött még a szervezetem, vagy nem lehet több gyerekünk.?A kislányom 100% tápszeres, szóval az sincs hogy szoptatok és amiatt védett vagyok. Valakivel történt hasonló? Ha összejönne se lenne baj, nyilván veszélyeztetett lennék és jobban oda kellene figyelni, de megtartanánk. :)

2021. szept. 23. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem rendeződött még vissza a szervezeted de ez nem azt jelenti, hogy nem eshetsz teherbe. Védekezés nélkül bármikor összejöhet. A szoptatás se 100%os védelem amúgy.
2021. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze tudom, csak van akinek meg se jön a szoptatás alatt. Mivel ennyire hamar megjött arra gondoltam, hogy már érnek a petéim , azaz akár össze is jöhet a baba. 2x védekeztünk, de a többi alkalomnál túl nagy volt a hév.. 😄
2021. szept. 23. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

...Vagy nem akkor voltatok együtt amikor ovulációd volt.. Szerencsédre....

Azért mert azóta nem estél teherbe miért gondolod hogy nem lehet több gyereked?🙄


Off: Császár után minimum fél évet várni kellene teherbeeséssel a saját magad miatt... Vagy legalább normálisan védekezni...A sebed még nem gyógyult be eléggé egy újabb baba kihordàsàhoz.

A véleményem az hogy hihetetlenül felelőtlenek vagytok mindketten

2021. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Hármassal egyetértek, hiába pontozzátok le, igaza van. Felelőtlenség lenne teherbe esni császár után ilyen hamar. A picire is gondolni kellene.
2021. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
29%
En a helyedben kiprobalnam, hogy merem reggelente az alaphomersekletemet, peteeres korul van egy novekedes 0.6C-fokkal. Sokszor megjohet a menstruaciod peteeres nelkul is. Lehet nincs peteeresed es azert nem esel teherbe. Emellett igy tudnad kovetni, hogy (ha rendszeres), akkor mikor van peteeresed. A homersekletemelkedes utan mar nyugodtan lehet egyutt lenni, akkor mar nem tudsz megtermekenyulni.
2021. szept. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nagy szerencséd volt eddig.
2021. szept. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

A kerdesre valaszolni en is azt tudom, hogy szerintem meg nem allt be ujrs rendesen a menstruaciod, az lehet a probléma.

De a saját sztprimat akartam leirni, kis poizitvitaskent:)

Kisfiam megszuletett juluis vegen csaszarral. Kicsi korkulonbseget szerettunk volna, szovla ugy voltunk vele, hogy majd feleves koraban kezdunk próbálkozni. Csak kozbe letelt a 6 hét es mint irtad te is, nagy volt a hév, mert akkor mar hónapok óta nem tudtunk egyutt lenni nyilvan, szóval nem vedekeztunk. Termeszetesen ebbol az egy alkalomból baba is lett, aminek nagyon orultunk, hisz igy meglett a kiskorkulonbseg. Olyannyira, hogy nincs egy eb sem koztuk, mert a kislanyom julius elejen született meg szinten császárral.

A dokim egyebkent kirohogott, mikor mondtam neki, hogy hat ooo terhes vagyok ismet.(Kozeli ismeros es nem bunkosagbol rohogott ki, hanem jól ismer es nem lepodott meg). Semmi baj egyebkent nem volt, nyilvan óvatosabbnak kellett lennem, de szerencsere minden jól alakult. A doki is megnyugtatott, hogy semmi gond nem lesz. Az, hogy ennyire mondjak, higy császár utan azért erdemes többet varni a kovi babaval, az jogos, de nem kell azert megijedni, mert rengetwm szultek mar igy:)

2021. szept. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7: Köszönöm, hogy le írtad a történetedet! ☺ Legalább érted a lényeget.
2021. szept. 25. 09:09
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Milyen lényeget...? Mi a lényeg?
2021. szept. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
42%

1 év kell a test regenerálódásához az orvos elmondása szerint.


Teherbe bármikor lehet esni. Októberben császárral szültem a kislányunkat. 2 gyereket terveztünk kis korkülönbséggel a kislányunk 7 hónapos korába elkezdtünk próbálkozni és sikerült is februarba várjuk a kis hugicát es boldogok vagyunk.


Nem vagyunk egyformák van aki korainak tartja, de azt gondolom nem kell masok véleményével foglalkozni csak a saját meglatásunkat szem előtt tartani.

2021. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!