Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen vizsgálatok voltak...

Milyen vizsgálatok voltak nektek (nem a babának) a gyerekágyas osztályon töltött idő alatt?

Figyelt kérdés

Első babánál se volt sok, épphogy rápillantottak, hogy odalent minden oké-e, gyógyul a seb, meg megtapintottak a hasamat, hogy mi a helyzet a méhemmel.

Most a másodiknál konkrétan semmi nem volt. Csak viziteken kérdezték, van-e panasz. Igaz, nem volt semmi, mert még sebem se lett. De ilyenkor ennyi? Meg se néznek? Nálatok miket néztek, ha néztek?


2021. okt. 2. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Császárral szültem, úgyhogy hastapogatáson kívül semmi. Talán vérnyomásmérés.
2021. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Megtapogatták a hasam, de csak mert kicsit hipochonder vagyok és én kértem.
2021. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi. A hasamat se nyomkodták meg. Amint megszületett a gyerek és visszakísértek az ágyamba el volt engedve a kezem, szóljak ha van valami címszóval. Spontán született mondjuk..
2021. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel egyszer viziten megnyomkodta az orvos a hasamat, ezen kívül mindkettőnél minden este el kellett menni "kezelése" (vízzel lelocsolták az intim részem) aztán ennyi
2021. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy vérvétel volt, aminek az eredményét meg se nézték. (Itthon nézte meg a védőnőm, és volt is gond vele, minimum szólniuk kellett volna...)

Amúgy csak kérdeztek viziten, ha nincs panasz, senkit sem vizsgáltak meg.

2021. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvizsgált a doktornő, meg legalább 28x megkérdezték, hogy széklet volt-e már (a másodiknál már benyögtem, hogy igen). Más nem volt, nem is éreztem szükségét.
2021. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt gátsebem emiatt naponta 2x gátkezelés, délelőtt és du/este. Viziten megkérdezték minden rendben-e. Reggelente vérnyomásmérés, hőmérés reggel és délután. Mielőtt hazaengedtek varratszedés (és gátkezelés), hastapogatás, vérnyomásmérés. Jah és volt egyszer vérvétel, azt hiszem másnap miután szültem.
2021. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2 napot voltam bent. Hüvelyi szülésem volt. Mindkét reggel vérnyomást mértek, a vizites orvos megvizsgálta a hasam, hogy mekkora a méhem. Hazamenetel előtt a saját dokim megnézte a gátsebet is.
2021. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmi, de csak kb 16-18 òràt voltunk bent.

Mèg azutàn, miutan a lepènyt megszültem, 1x megvizsgàlt egy szülesznő, hogy nem sèrültem-e, meg azt lemertèk, hogy hàny ml-t pisiltem elsőre. A gyermekàgyas osztalyon engem màr nem nèztek.

Kb egy hètig jàrtak ki hàzhoz szülèsznők, az utolsò alkalommal egy idősebb, gondolom règebbi vàgàsù jött ki, kèrdezte, hogy megvizsgàljon-e, de èn nem kèrtem.

2021. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer szültem két különböző kórházban, hüvelyi úton.

Semmi vizsgálat nem volt egyszer sem. "Van-e panasz, kérdés" ennyi

2021. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!