Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a családban eddig mindenkin...

Ha a családban eddig mindenkinek könnyű szulese volt , van rá esély hogy nekem is az lesz?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a családban eddig mindenkinek nehéz szülése volt, akkor is van rá esély, hogy neked könnyű lesz🤷
2021. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb az esélye igen. Ez ronda lesz, de a haszonállatokat szelektálják erre :D Szóval akkor embereknél is genetikailag örökölhető a hajlam ezek szerint.
2021. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Esély lehet rá... azt ez pont semmi összefüggésven nincs...
2021. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem....nagyiknak,anyumnak,mindenkinek gyors,konnyu termeszetes szulese volt,nekem meg vakumos,konyoklos szivhangleesos...szerencsere nem lett baj,de brutal volt a kitolas...
2021. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban eddig mindenki könnyen,gyorsan szült engem 3 napos inditgatás után a 42. Héten csaszaroztak
2021. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
anyámnak első hüvelyi szülés második császármetszés,keresztanyámnak első 24 orás szülés, második szülsé 30 perc szülés 2 hüvelyi szülés,keresztanyum lánya csak 1 gyereke van de hüvelyi 18 orás szülés
2021. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
50-50% az esélye.vagy örökölöd vagy nem.nagy eséllyel örökölsz.
2021. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nincs összefüggés a kettő között. Édesanyámnak nagyon nehéz volt, végül császár lett a vége. Húgomnak irtó gyors szülése volt, és nekem is úgyszint gyors. A gyors alatt azt értem, hogy ahogy beértünk a kórházba rá másfélórára megszületett a kislányom.
2021. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez terhesség és genetika függő. Ha jól helyezkedik el a baba és nincs komplikáció és a te genetikáddal hajlamos vagy a természetes szülésre akkor NAGY az esély rá, hogy hasonló lesz. De lehet a baba nem úgy fekszik , lehet közbe jön valami komplikáció szerintem maga a terhesség az inkább mérvadó , de nyílván genetika is. A barátnőm anyukája kettőször szült kőnnyen természetes úton, de a barátnőm császáros lett kétszer is neki nem jött be. Az én anyukám természetesen szült ikreket is és még egy gyereket is, én háromszor szültem természetesen szóval én átvettem a genetikát:D
2021. okt. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Esély mindig van.

De egy nőnek is lehet két teljesen különböző szülése, szóval nincs összefüggés.

2021. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!