Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenkinek ilyen könnyen...

Mindenkinek ilyen könnyen ment a szülés? Csak azért kérdezem mert hát olvasgatom hogy ki mit írt és 90%-nak könnyű szülése volt.

Figyelt kérdés
Júliusban fogok szűlni de néha olyan félelem jön rám hogy csak na...
2009. jún. 10. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem hogy félsz már, ennyi idős terhesen már én is paráztam. A szülés maga nekem nem volt nehéz, de előtte 15 és fél órát vajúdtam. Na az volt nehéz.


Könnyű szülést kívánok neked:)


3 hónapos baba anyukája

2009. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Megszépülnek az emlékek :)

Olvass Kismama magazint, ott mindenki "szenved" a szüléstörténetekben.


Egyébként nekem is könnyű szülésem volt, 2 óra csupán és megszületett a kislányom.

Én is nagyon féltem, de úgy voltam vele, hogy hány nő végigcsinálta már :) :)

Egyébként addig jó, amíg csak könnyű szülésekről olvasol terhesen, hiszen ha rémtörténeteket olvasnál, lehet még jobban félnél.


Az a lényeg, hogy ne izgulj, csak lazán!!!

Nagyon nagyon könnyű szülést kívánok neked és jó babavárást!

2009. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kihagytam egy fontos szót: NE olvass Kismama magazint...
2009. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Leggyakrabban minden simán megy. Csak azért megyünk a kórházba, hogyha bejön véletlenül az az 1000-ből az egy, akkor ne kelljen rohanni.

Ha tornázgatsz, jógázol, úgy sokkal könnyebben fog menni.

2009. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Halika én is júliusban szülök és nem félek direkt nem parázok rajta !!2. babám lesz első császáros de most tudom hogy megszülhetem simán mert nem faros a drága!!Szeretném átélni már nagyon!!!
2009. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem nem volt könnyű,de így utólag minden olyan szép.Piszkosul szenvedtem,káromkodtam,kiabálásról szó sem lehetett mert a párom kidölt volna mellőlem.: )

De akár most is szülnék!!!!!

2009. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 4x szültem és bizony tényleg nem panaszkodhatom. Szerencsés alkat vagyok, nagyon könnyen tágultam, a fájásaim nem voltak erősek, mégis hatékonynak bizonyultak. Volt, mikor kérdezték, hogy hány perces fájásaim vannak és nem tudtam megmondani, mert nem is éreztem..a ctg meg mutatta...70-80-asok voltak,5 percenként. Szerintem ne gondolkozz, hogy mi lesz, hogyan lesz, mert az nem segít, csak görcsössé tesz. Hidd el, elviselhető és ha arra koncentrálsz majd, ami fontos -

a babádra -, és azt csinálod, amit a doki és a szülésznő mond, akkor nem lesz gond. A fájdalom értelme a gyermeked.. minden egyes fájás közelebb visz hozzá, hogy a szemedbe nézzen. Erre gondolj és ne arra, hogy mennyire fáj.

2009. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)már csak 1 hónap van hátra...
2009. jún. 10. 13:04
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Két gyermeket szültem, mindkettővel megszenvedtem! Bár minden viszonyítás kérdése. Valaki jobban bírja a fájdalmat, valaki egy szúrástól is ordít. A szülés és vajúdás ideje is viszonylagos, ki honnan számolja! Szüléseim előtt sosem olvastam szüléstörténeteket, nehogy elriadjak. Nyugodj meg, majd a helyzet hozza, hogy milyen szülésed lesz! Szerencsére ma már annyi lehetőség van a szülés "könnyebbé" tételére, hogy órákig lehetne sorolni!

Az biztos, hogy nem adják fájdalom nélkül a babát, de minden pénzt megér a gyermek!

2009. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem könnyű szülésem volt, hála istennek. Én nem féltem a szüléstől, és nem hallgattam meg, nem olvastam el egyetlen szüléstörténetet sem. Úgy voltam vele, majd megtudom. Nem is volt nagyon időm felkészülni a szülésre, mert csak vizsgálatra mentem a kórházba, és ott közölték velem, hogy ma szülni fogok. Megijedni sem volt időm igazából, már mentem is a szülőszobára. Hamar és gyorsan szültem, csodálatos emlék marad. Könnyű szülést kívánok neked és jó babázást.
2009. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!