Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Békéscsaba szülészeten hogyan...

Békéscsaba szülészeten hogyan kap valaki VIP szobàt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kerdesem az lenne, hogy mikor kell lefoglalni?


Tudom, hogy 10.000 Ft / ejszaka.

De mikor 2 éve szultem, akkor pont foglalt volt tehát egy közös de üres szobában vajúdtam.

Utana, meg aznap megszuletett a kisbabam tehat a mire elvittek letusolni a cuccom mar ott volt. Konkretan csak mazlim volt , hogy felszabadult egy szoba.


Őszintén nem emlekszem pontosan de ugy remlik mintha egy nővér azt mondta volna, hogy 2 hettel elotte le kell foglalni. Ami oke is lenne. De honnan tudjam mikor szulok?

A kisfiam is szeptemberre volt kiírva és augusztus kozepen szuletett meg.


Szóval a kérdésem csak arra irányul, hogyan is működik ez a VIP szoba foglalás?



#szülészet #Békéscsaba #Réthypálkórház
2021. okt. 11. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Most konrketan sehogy,mindenhol az a covid pozitivnak kijelolt hely,ha jon anyuka szulni es poz oda teszik be,mashol nem lehet elkuloniteni. Keszulj a kozos szobara szerintem...
2021. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

En meg nem hallottam olyanrol, hogy vip szobat le lehet foglalni (covid elott). Aki elobb ott van es ures, aze.

Egyebkent meg az elsonek igaza van, most szerintem egyaltalan nincs is ra lehetoseg, ertheto okokbol,

2021. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Van rá lehetőség. Mert ismerősöm a covid kellős közepén szült. És mondta, hogy akkor is működött a VIP szoba.


Akinek pozitiv a covid tesztje az Gyulàra kerül. Covidosokat csabán nem kezelnek. Ezt már jó pár orvos elmondta nekem.

2021. okt. 11. 10:23
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Akkor kérdezd meg az ismerősödtől ő hogyan foglalta le.

Én Tatabányán szültem nem rég. Itt random pakolták az embereket a szobákba. Most nincs külön VIP.

2021. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy idetrollkodok, de akkor ezek szerint, aki covidos, ingyen VIP szobát kap?
2021. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A VIP szoba annyi, hogy egyedül vagy, de a szoba pont ugyanúgy néz ki mint a többi. Semmi jobb ágy vagy tv vagy bármi más. Nálunk ráadásul a folyosó legvégén volt, az ajtó előtt a mikróval, amit napjában 200x használtak az emberek minimum. 😂😂
2021. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6-os! Nálunk például a VIP szoba nagyon nem olyan, mint a többi. Külön fürdő-WC jár hozzá, saját konyhája van mikróval, hűtővel, vízforralóval. Tv, szoptatós fotel, kanapé, dohányzóasztal van a szobában. Úgy néz ki, mint egy hotelszoba.

Kérdező! Egyébként szerintem a VIP szobákat nem lehet előre lefoglalni, mert nem tudhatod mikor szülsz. Ha éppen szabad, akkor a tiéd, nálunk legalábbis így van. Nekem kétszer is szerencsém volt, mondjuk előre megbeszéltem a szülésznőmmel, hogy szeretném, így rögtön szóltak is, mikor mentem szülni, hogy szabad, pakoljunk be.

2021. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es Külön mosdó, hűtő, kis asztal és szoptatós fotel az nálunk alap volt az összes szobában.
2021. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, de hidd el, az átlag kórházban nem alap sajnos. Na meg nekem a külön mosdó azt jelenti, hogy csak az enyém, nem másik 1-2-3 emberrel kell használnom. Mindegy,nekem bőven megérte a pénzt, mert tényleg kényelmes volt, nyugis (nem szeretek idegenekkel összezárva lenni) és őszintén szólva a bánásmód is más. Sajnos vagy nem sajnos, ez így van. 7. vagyok.
2021. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
A bánásmód szerintem inkább alapvető emberi természet. Aki bunkó az a te napi 10ezer Ft-odért sem fogja megerőszakolni magát. Aki pedig kedves az ingyen is kedves.
2021. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!