Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Békéscsaba szülészeten hogyan...

Békéscsaba szülészeten hogyan kap valaki VIP szobàt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kerdesem az lenne, hogy mikor kell lefoglalni?


Tudom, hogy 10.000 Ft / ejszaka.

De mikor 2 éve szultem, akkor pont foglalt volt tehát egy közös de üres szobában vajúdtam.

Utana, meg aznap megszuletett a kisbabam tehat a mire elvittek letusolni a cuccom mar ott volt. Konkretan csak mazlim volt , hogy felszabadult egy szoba.


Őszintén nem emlekszem pontosan de ugy remlik mintha egy nővér azt mondta volna, hogy 2 hettel elotte le kell foglalni. Ami oke is lenne. De honnan tudjam mikor szulok?

A kisfiam is szeptemberre volt kiírva és augusztus kozepen szuletett meg.


Szóval a kérdésem csak arra irányul, hogyan is működik ez a VIP szoba foglalás?



#szülészet #Békéscsaba #Réthypálkórház
2021. okt. 11. 08:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem így gondolom/tapasztalom, de ez már nagyon nem ide tartozik. Szép napot neked!
2021. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Békéscsabán 2 db VIP szoba van.

Amiben van egy igényesen felszerelt fürdőszoba, tv, hűtő, klíma, wifi, ebédet közül is lehet választani hogy mit szeretnél bár én ezzel a lehetősséggel nem éltem 2 éve.. szoptatósfotel stb.


Azért kerdeztem, mert nekem úgy rémlik mintha 2 éve az egyik ápolónő azt mondta volna, hogy szülés előtt 2 héttel le kell foglalni amit nem értettem mert honnan tudjam mikor szülök?!

De meg kérdezem az orvosomat:)


És a covidosokat Gyulán kezelik. Már azóta mióta a vírus tart.

Nem egyszer kellett kórhàzba mennem. Mikor elvetéltem is teszteltek és ha pozitiv lett volna atkuldtek volna Gyulara..

2021. okt. 11. 21:04
 13/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek a kije vagy. Szívesen!
2021. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!