Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gatsebnél ez normális?

Gatsebnél ez normális?

Figyelt kérdés

Ma 1 hete szültem a kislányomat gátmetszéssel, elég sokáig varrtak szülés után.

Mikor megnéztem a tükörben láttam rajta egy lyukat, ami nagyon megijesztett, illetve egy van egy dudor hátul, ezek mennyire normálisak? Írtam az orvosnak, de beszélni még nem sikerült vele.

Persze fáj is, húzódik is a varrat, de a kórházban azt mondták ez normális. Illetve egy hatalmas verdarab is távozott belőlem, bocsánat a részletességért, de borzasztóan ijesztő. Igyekszem minél többször fürdeni és octeniseptet használok, ezen kívül van valami tippetek?



2021. okt. 13. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó ha az alvadt vér kiesik és nem benned kezd el rohadni!

A seb és varrat majd szebb lesz ha lemegy a duzzanat és megnyugszik a szövet, nyugi!

2021. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Olyan dudor nekem több is volt, baromira megijedtem, mikor megláttam. De ne aggódj, az a varrás velejárója, mire a 6 hetes kontrollra mész, eltűnik.
2021. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Mindenképpen mutasd meg mielőbb, nézze meg, jól van-e varrva.

Nekem nagyon kellemetlen volt először, feldagadt, nagyon húzódott a varrat, menni se nagyon tudtam. Elvágott egy csomót, abban a pillanatban elmúlt a fájdalom.

2021. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!