Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40. heten barnas váladékozás...

40. heten barnas váladékozás egesz nap normalis?

Figyelt kérdés
Reggel rozsaszines folyasom volt gondolom az a nyakdugo tavozasa lehetett. Reggel bementem a korhazba nst-re, ott 5 perces fajasok kínoztak masfel órán át. Az nst-m jó lett és a doki megvizsgált, méhszajam zárt, így hazaküldött 11 órakor. 13-ig fajtam 5-10 percenkent majd 10-20 percenkent, mostmár megszűnt. Viszont barnás valadekozas tavozik belőlem azóta is, ez mi lehet?

2021. szept. 4. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Esetleg a méhszáj nyílása. Érdemes lehet azzal kórházba menni. Jobb inkább onnan hazamenni, minthogy baj legyen belőle.
2021. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez tágulási vérzés volt.
2021. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tágulásos vérzés.

Szerintem hamarosan szülni fogsz ☺️ hajrá

2021. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tagulasi verzes, meg eltarthat par napig. Korhazban csekkoltak, ha egy oran belul nincs egy kanalnyinal tobb, es nemelenkpiros, akkor tudtommal teljesen normalis. Ha sok, elenkpiros verctavozik, akkor azonnal korhaz, ez viszont a tagulasnak a jele valoszinuleg, nalam 3. napra lett belole baba.
2021. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha volt méhszáj vizsgálat, akkor ilyenkor normális. Már nem vizsgálják olyan finoman a méhszájat, mert a cél amúgy is az, hogy nyíljon.

Van, akinek el is kezd egy vizsgálat után, és tágulási vérzés jelentkezik.

2021. szept. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező: szülési
2021. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!