Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hete szültem mennyi ideig...

4 hete szültem mennyi ideig normális a vérzés?

Figyelt kérdés

3. Gyerekemet szültem 4 hete. Másik kettőnél kb 2 hét után elmúlt a vérzés. Azt hittem itt is, de folyamat mintha ugyanaz a folyamat lenne. Piros (mint a menstruació) sotetebb barnas aztan alvadt (kb egy napon belul) es ez a korforgas megy 3 hete mintha itt stagnálnék. 1. Het vegere majdnem elmúlt.

Normalis ez 4 het utan? Engem mar nagyon zavar,mivel a masik 2nel joval hamarabb vege lett

Meg az,hogy van benne elenk piros is. Nem az a bő mennyiség, de annyira pont zavaró,hogy normalis e.



2021. szept. 7. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Hány éves vagy?
2021. szept. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Mindkét gyermekágyi vérzésem 6 hétig tartott. Volt olyan is, hogy egy-egy nap elmúlt, örültem végre, erre másnap újra élénk piros vér jött.
2021. szept. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
8 hétig normális.
2021. szept. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem 2x6hetig tartott, harmadik babanal ennel is tovabb.


Ne aggodj, boven van meg ideje. 6hetes kontrollon emlitsd meg a dokinak ha meg tart.

2021. szept. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
10 hétig normális. 2-10 hét között múlik el, ezért adnak egy középértéket a 6 héttel, mint gyermekágyi vérzés. Mondjuk 2 gyerek után, még ha náluk rövidebb is volt, ismerni kellene ezt az egészet.
2021. szept. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

2 gyerek után ilyent nem tudsz?!

Elég gáz...


Egyébként 8 hetet mondanak normálisnak nálunk...

2021. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettőnél majdnem 7 hétig tartott. Volt olyan is, hogy 2-3 nap szinte semmi, csak egy kis maszat, majd megint élénk piros vér.

Nyugi, 8 hétig normális.

2021. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem összesen 8 hétig tartott.

4 hétig normális erős vérzés majd elmúlt és egy hét múlva megint elkezdtem vérezni de már nem olyan élénk volt.

Teljesen normális.

2021. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6 hét gyermekágyi vérzés normális.. továbbra is ezt tapasztalod akkro rovosodnak kontorlno emlsid meg
2021. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem második gyermeknél 6 hétig volt vérzés, erősebb enyhébb ilyen olyan volt h stagnált a mennyiség stb... Emlékszem 7hettel szülés után mentem emiatt kontrollra.


Az hogy az első kettőnél mennyi vérzés volt nem jelent semmit, normális hogy még mindig vérzel

2021. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!