Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fognak rám csúnyán...

Mennyire fognak rám csúnyán nézni szülésnél, ha én kategorikusan elzárkózom attól, hogy oxitocint kapjak? És mikor érdemes kórházba menni?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy ilyenekkel beavatkozzanak a folyamatba, ha nem vagyunk életveszélyben. Van olyan kórház, ahol ezt tiszteletben tartják? Vagy hány percenként jelentkező és hány másodperces fájásoknál érdemes elindulni a kórházba, hogy már ne álljon le a vajúdás a stressz miatt? (Első baba. A kórház nagyon közel van, 5 perc autóval.) Köszönöm
2021. okt. 23. 21:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

Én az orvosokra bíztam magam.


Első csaszar lett, második természetes szülés.


Két különböző kórház.


Utólag visszagondolva az első kórház nagyon hentes volt… barbár…

Ott eleve oxit adtak,. Szenvedtem.. nem engedtek felállni.. edat sem kaptam… császár is lett.


Másodiknál ballon indítás, burokrepesztes, pihenhettem egy éjszakát is , jarkalhattam, zuhanyoztam. Edat kaptam és dupla oxit utána nem álhattam fel de nem is igenyeltem. Szépen kitagultam es meg is tudtam szülni egy kis gatmetszessel.


Ezzel azt akartam írni, hogy a kórháznak nézz utána az a fontos. Nem pedig az elveid.

2021. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Az elavult protokoll ugy fog csak valtozni leghamarabb, ha a nok kiallnak magukert.
2021. okt. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha 5 perc a távolság autoval,akkor pihenj zuhanyozz,meg nagyon ráérsz 5 perces meg 1 percesekkel meni,meg 3 percesekkel is
2021. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező ha ennyire nem bízol az orvosokban szülj otthon orvos nélkül. Probléma megoldva
2021. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!