Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miket erdemes vinni a korhazba?

Miket erdemes vinni a korhazba?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl a nasira.

Kb hany vizet?

Babavizet viszek !!


2021. júl. 26. 06:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Babavizet minek?



Napi 3 litert minimum meg fogod és kell is innod.


Bár itt nàlunk jó a víz, csapvíz párti vagyok, de ez mindenkinek a maga döntése.


Vigyèl valamit, ami székletindító. Szilvaleves, barack.. ilyesmi.

Az étel viszonylag kevés amit adnak, ( több kórhàzban is voltam, ez általános),de én nem nasiztam. Pótlásnak, ha eszel kenyeret, akkor mindenképp, mert 2 picit szoktak adni, hozzávalót is.

Én előre raktam be lekvárt, utána adtak be margarint zöldségeket..stb


Azóta letettem a kenyeret, most zabpelyhet vinnék, az segíti az emésztést, tápláló is.


Jah és kávèt, ha kávèzol..


Úgyh nyilván a saját étkezési szokásaidon múlik.


Ha akarsz különlegeset, akkor a céklalé nagyon hasznos vérképző, ha sok vért vesztenél.

2021. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Én vittem 3 flakon vizet, 4 doboz rostost, ezek mind el is fogytak, plusz a kórházban nagyon finom a tea, azt is ittam és én is kifejezetten szeretem a csapvizet, az is finom volt, abból is jó sokat ittam. Arra készülj, hogy napi 3-4 litert kellene inni. Én mondjuk kívántam is nagyon, simán lecsúszott annyi.

A büféből még hozott a férjem szülés után kis flakonos vizet meg kubukat.

3in1 kávét vittem még.

Zabkekszet, müzli szeleteket, banánt is vittem. Ezek étkezések között jól jöttek.

2021. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pl semmi innivalót nem vittem.

Pontosabban egy fél literest a szülésre, de ott meg nem ihattam.


Csapvizet simán megittam, illetve ahogy fentebb is írták, vannak nálunk kitéve kancsóba teák, na az is nagyon finom volt. Csak oohár kellett.

2021. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha elfogyna a viz nyilvan parom vagy rokonom hoz be potlast inditasnak gondoltam:)

Kajat azt ugyis mindenkeppen hoznak be :)

2021. júl. 26. 09:53
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk is kancsóba lehetett kérni a menza teát, nekem az nagyon jól esett. Bármennyit meg lehetett inni belőle. Úgyis mondják majd hogy tessék sokat inni és sokat pisilni (utóbbi segíti a méhet is a visszahúzódásban).

Én kekszet vittem, müzli szeleteket. A mi kórházunk baba barát és annyi feladat volt mindig, hogy napjában egyszer tudtam a nasikat majszolni… A kaja ha nem jó nálatok (bár 3 napig ki lehet bírni, én covidban szültem, senki nem tudott behozni ennivalót) akkor esetleg kérj be konzerveket, de kérdés hogy lesz-e mikro. Nálunk csak hűtő volt.

Visszatérve az italokra, én egy nagy bőrönddel mentem be, téli ruhákkal, sok pelenkával, vastag Tena lady csomaggal, de ezek mellett az istenért nem tudtam bepasszírozni több üveg vizet vagy gyümölcslevet 😄 Aki meg tudja oldani, pacsit neki. Én nem tudtam 😄

2021. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Babavizet azert mert ha nem birok szoptatni legalabb a gyerek azt igyon sogornom ugyanigy jart persze tapszert nem kapott azt mondta neki az apolo no kis babavizet adhat neki

Meg enis azt fogom inni

2021. júl. 26. 09:55
 7/11 A kérdező kommentje:

5os

Ide is csak az johet be aki bevna oltva latogatas idoben :)

Elso szulesem es elso korhazi napjaim lesznek szval fogalmam nincs a kaja milyen 😁 remelem eheto😂

2021. júl. 26. 09:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok: a mi kórházunk szülészeti osztályához van egy Facebook csoport, amit anyukák indítottak és ott minden tapasztalatot meg lehet osztani. Így tudtam meg előre hogy mi lehet odabent.

Nézd meg hátha nektek is van valami hasonló és akkor előre tudhatod mi vár rád! Nálunk például a pelenka és baba ruha kérdés volt ilyen meg hogy mennyire kedvesek vajon a szülésznők stb.

2021. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Babaviz jo otlet,csak azert is,ha nincs tejed a legtobb helyen ben adnak semmit a babanak a csecsemosok,en meg tapszert is vinnek a helyedben. Johetnek az osanyak,de elarulom,szoptatni szerettem volna a fiam,nem is vittem vizet meg tapszert,3 napig ehezett, 7 honapos most,azota sincs tejem,fejre is allhattam,akkor sem jott😅
2021. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 9 igen sogornom ugyan ebbe a cipobe jart 4honapja

Nem volt teje hiaba akarta szoptatni a gyereket

Apolono mondta neki hogy ha van babavize azt adhat neki.

Tapszert nem vitt magaval, elvileg azert szolnak is ha latjak hogy mit eszik a gyerek (bar nem ertem akkor ne egyen 3napig mert ok ellenzik es nem is adnak tapszert)

Babavizeztette szegenyt :/ azota is tapszeres neki a kislanya

2021. júl. 26. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!