Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Róbert Magánkórházban szült...

Róbert Magánkórházban szült már esetleg valaki?

Figyelt kérdés
Esetleg vélemények? Milyenek voltak ott hogyan bánnak az emberrel? Megéri e? Csak kíváncsi vagyok. Köszönöm a válaszokat

2021. okt. 28. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én még akkor szültem ott (második gyermekemet egyébként) , amikor a full szülészeti csomag "csak" 800e volt. Most azt hiszem a duplája ennek.


Osztottuk-szoroztunk, állami kórházban szülés fogadott orvossal.. Hát kB ugyanott jött ki a kettő. Jó, nem teljesen, de figyelembe vettem a körülményeket is, mint penészes fal meg kórházi koszt, meg bánásmód.

Most nem tudom, más a helyzet, ugyanis nem lehet már se orvost se szülésznőt fogadni állami kórházban, gyakorlatilag 0 ftbol kijön az egész gyerek, és az a másfél misi máshova is mehet...


Én azt mondom, aki megteheti, akinek van erre pénze inkább szüljön magánban.

Tisztaság egy alap, de az emberség, empátia az, ami miatt nekem megérte.


Első fiamat a sote 1en szültem, hát katasztrófa az a hely, és most nem arról van szó, hogy koszos lenne, bármi, mert mit vársz az állami helyeken, hanem pl nem tájékoztattak a gyerek állapotáról, vérvétel eredményekért egy másik kórházban dolgozó ismerősnek írtam, hogy nézzen bele a rendszerbe hátha látja, mert hiába könyörögtem "majd mondjuk" "majd szólunk ha baj van" , nem szóltak hogy a gyerek megkapta a bcg oltast, így hazamenetel előtt még én toporogtam a gyerekorvos után hogy ugyan oltsa már be, akkor pl szülés utáni reggel addig nem adták oda a gyereket amíg le nem szedtem a gél lakkot a körmömről, ami délelőttig nem történt meg mert hogy ahhoz külön oldó folyadék kell.. , egyik doki anyázott szó szerint amikor tápszert mertem kérni a 3. napon mert még mindig nem volt tejem, ilyesmi. Egyszóval baromi köcsög volt mindenki, és emellett a fürdő csempere véres betét volt ragasztva, WC ülőke összeszrva (már bocs), értékeid nehogy szem elől teveszd mert tele van 8keresekkel a kórház akik kB alvás alatt is lelopják rólad a zoknit.. Na mindegy, szóval a második ezért született a Róbertben, nem nyaltak körbe, de normális, emberséges bánásmódot kaptam, kiváló környezetben.

2021. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Mindkét gyerekemet ott szültem :) Az elsőt 2 éve a másodikat 1 hónapja. Nekem minden forintot megért, csodás szülésélmény, színvonalas környezet, bőséges és finom étkezés. Mindenki nagyon kedves, segítőkész. Nekem olyan volt a bent töltött idő is, mint egy nyaralás.

Ha van még konkrét kérdésed, nagyon szívesen válaszolok

2021. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Én idén szültem ott, a jó vélemények és a háborítatlan szülés reménye miatt döntöttünk így, horror lett az egész, poszttraumás stresszel küzdünk azóta is. Volt ott szükségtelen beavatkozás, orvosi mulasztás, életveszély előidézése. Nyilván nem ez az átlag és legalább a dolgozók túlnyomórészt kedvesek voltak, de ez nem segít azon, hogy életreszóló nyomokat hagyott rajtunk az egész, nekem egy rosszul összevarrt gát, babámnak egy nem megélt aranyóra, férjemnek az a több óra stressz, amíg egyre bizonyosabbá vált, hogy özvegyként megy haza a kórházból, mert senkinek eszébe nem jutott tájékoztatni arról, hogy bekövetkezett a csoda és mégsem.
2021. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!