Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sárgás-barnás folyás, kellemet...

Sárgás-barnás folyás, kellemetlen szag szülés után, mit lehetne csinálni ez ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptember 15.-én szültem természetes úton. A kórházban 3 napot töltöttem, ez idő alatt nagyon véreztem, többször is ágyat kellett húzni, ráadásul egy tenyérnyi vérrög, illetve 2 kisebb vérrög távozott belőlem. De hazaengedtek, 2 hét után úgy nézett ki elmúlik a vérzésem, de visszajött és körömnyi vérdarabok is távoztak, illetve sajnos hiába mosakodtam meg naponta többször kellemetlen szaga volt a vérnek. Ezért megnézettem magam, és kiderült bent maradt valami a méhemben. Egészségügyi kaparást csináltak, minden rendben ment. El is múlt a vérzés viszont halvány sárgás barnás folyásom van, és még mindig érzek kellemetlen szagot. Amikor visszamentem a szövettani eredményemért akkor ezt megemlítettem és meg is vizsgáltak, de azt mondták minden rendben van így szabad mindent is csinálni. De engem nem hagy nyugodni ez a panaszom, ezért ismét elmegyek dokihoz magánba kedden. De addig is hátha járt így valaki. Akinek volt ilyen, neki mit mondott az orvosa, mi ez? És mivel lehet ezt kezelni?
2021. okt. 31. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szept. 30. szültem. Csak saját tapasztalat van. Az első 6 hétben normális ez a sárgás barnás folyás, nem kellemes a szaga, de tisztulunk. Mivel neked kellett kaparni, így a 6 hét kitolódhat. A dokid nem mondta, hogy előre láthatólag plusz mennyi idő? Sajnos a folyással, szaggal nem igazán tudsz mit kezdeni. Napi többszöri zuhany, én minden wc használat után törlőkendőzök, esetleg illatosított tisztasági betétet próbálj.
2021. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt. Vérzés után ilyen folyás, baromi büdös.

Azt hittem már valami gyulldás, vagy frrtözés, de elmúlt szépen.

Sajnos ez ilyen.

2021. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!