Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után kellemetle...

Császármetszés után kellemetlen érzés a gerinc vonalán, nyaknál és a vállnál?

Figyelt kérdés
Tavaly volt császármetszésem. 5 hónap telt el azóta. Mostanában gyakran észreveszem, hogy egy kellemetlen "hideg" érzés van a nyakamnál, a lapockámnál és a gerincemnél. Fájnak a vállaim is. Létezhet, hogy ez a császármetszés hozadéka vagy csak simán az miatt lehet, mert emelgetem, cipelem, babusgatom és ringatom a gyereket és folyamatosan terhelve van? Néha van olyan furcsa érzésem is, mint amikor az ember be van csiccsenve és olyan máshogy érzi magát, mint aki nincs teljesen képben. Akkor általában eszek vagy iszok valamit. Hátha csak a vérnyomásom. Most amikor megint előjött ez a fura érzés 110/68 volt 73-as pulzussal. Más is tapasztal hasonlókat?

2021. ápr. 6. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

7 honapja volt csaszarom semmi ilyesmit nem erzek (mas problemat se ereztem meg)


Neha mintha a heget ereznem de alig-alig.

2021. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonló, csak nekem a bal lapockám alján érzem. Időnként amikor elfáradok, kimerültnek érzem magam, akkor jön talán elő, még nem figyeltem meg pontosan.. Kicsit olyan mintha hirtelen ott érzéketlen lenne, hideg és zsibbad. Aztán valamikor csak elmúlik és sokáig nem jön elő.
2021. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!