Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemény a tatabányai kórházró...

Gumimacika2 kérdése:

Vélemény a tatabányai kórházról, kórházi szobákról, szülész-nőgyógyászokról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van olyan aki mostanába szült Tatabányán esetleg? Érdekelne minden infó,orvosok nővérek ,tisztaság ,egyszóval minden 😁 Azt hallottam hogy már ugyvan kialakitva hogy a baba ott van az anyával mindig,ez valóban igy van?

Köszönöm !



2021. nov. 4. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

2020-ban szültem. A személyzet nagyon kedves volt kivéve egy szulesznot, de ő is korrekt volt. Mondjuk bunkó, de korrekt. Nem nála szültem, úgyhogy nem zavart.

A tisztasággal nem volt gond napi 2x jött a takarítónő. Az új részleget nem láttam mert pont akkor csinálták és meg csak fele volt kész nekem meg PIC-es lett a babám, uh nem babás szobába tettek emiatt. Az orvosokat hagyjuk, de már azóta nagyon sokan leszámoltak. A szülésznők nagyon támogatóak voltak es a kórház védőnője is.

Ami miatt soha többet nem szülnék itt:

- nincs semmilyen fájdalomcsillapító

- abnormálisan erőltetik a természetes szülést, faros kismamákat is kvázi köteleznek rá.

- hazaküldtek szivárgó magzatvízzel és be akarták mesélni, hogy pisi volt

- amikor kiderült, hogy nem én vagyok a hülye teletömtek antibiotikummal

- nem vették figyelembe, hogy már egy nappal korábban is vajúdtam es nem tágulok, igy összesen 33 órát vajúdtam és le sem szartak egész éjjel a váltásig

- holott az egyik szülésznő többször is kijelentette hogy szar a ctg, de inkább cukros infuziot adtak mert utána “jobban érezte magát a baba”

- mire a váltás ránézett a babára már szaris magzatvíz en szenvedett… ki tudja mióta.

- még mindig inkább burkot repesztettek, mint császároztak volna holott még nem voltam teljesen tág

- a gyerek végül nyert 1 hetet a PIC-en holott 40+3-ra 3910 gr-mal született. Antibiotikummal és lélegeztető maszkkal kezdte az életét

- miért? Mert az anya biztos hülye es nem tűnik fel neki hogy behugyozik, a főorvos csaszar ellenes uh inkább hagyják a kismamát 33 órát szenvedni fajdalomcsillapitas nélkül, mindezt egyedül, mert apukát éjjelre hazaküldték, a szülésznő meg néha megjelent hogy aludjak mert kell az erő, mindezt mar 24 óra vajúdás után 5 perces fájásoknál, amelyeknél már sem állni se feküdni nem tudtam csak négykézláb nyüszíteni. Mikor látják, hogy tiszta zöld a magzatvíz, akkor se tesznek semmit.


Na szóval hagyjuk is. Szülés UTÁN amúgy minden ok volt. És a PIC kiemelkedő es az ott dolgozók mind angyalok.


De én soha többet nem szülök természetes úton itt meg ez a mániájuk. Bármi áron. Nem rajtuk múlt, hogy a fiam még él és nem lett maradandó károsodása.

2021. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Botrányos. Alig maradt orvos. Köztük van egy alkoholista, egy túlterhelt, egy öreg aki nem tud pl. gyógyszerneveket leírni (nekem magánrendelésen írt fel a kérésemre utrogestant és nem ismerte), azt sem tudja, hogy milyen rendezvényen van. Ezek mellett rezidensek dolgoznak még. Egy ismerősömnek nem vették észre a 12. héten, hogy ikerterhes, Ő szólt, hogy nézzenek rá a másik babára is. Nekem nem vettek észre egy 8 centis miómát ultrahangon.

Ha egyszerre több nő szül, netán több császár lenne, hát ez van, várják ki a sorukat a hiány miatt, mert nem tudnak osztódni.

Én inkább utazok, csak itt ne kelljen szülni soha.

2021. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha jót akarsz magadnak és a gyerekednek, menj máshova. Szutyok orvosok, mindegyiket messzire kerüld el.
2021. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Tatabányaiként mondom, hogy minősíthetetlen a kórház, és nemcsak a szülészet. Rengeteg orvos bunkó, kiégett és sajnos dilettáns is akad. Amelyik ért valamit, az már kiment külföldre vagy egészségügyi okok miatt háziorvos lett. Engem nem egyszer félrekezeltek. Ha rájuk hallgatok, már lehet nem is élnék
2021. nov. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Ez eléggé elkeserített mert eddig csak pozitiv élményem volt de most ihy eléggé megijedtem 😶Nincs fogadott dokink és nemis szeretnék ( nem a pénz miatt),ihy is lehet más kórházban szülni? Vagy hogy működik ez a dolog?🙂
2021. nov. 5. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Más kórházba akkor mehetsz, ha ad befogadó nyilatkozatot vagy átjelentkezel ottani lakcímre vagy van egy magánorvosod, aki ott dolgozik. Én a SOTE I-en fogok szülni, ottani dokihoz járok magánba, ez a beugróm a kórházba a szülésre majd.
2021. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információkat!🙂
2021. nov. 5. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!