Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után fizikai munkába...

Szülés után fizikai munkába visszatérve mennyire bírta a testetek? Maradandó károsodás miatt kellett-e mást keresnetek?

Figyelt kérdés
Szóval, gyári munkás vagyok, 10kg súlyokat pakolok egész nap (sajnos nem vagyok túl értelmes, semmit nem voltam képes megtanulni, de a fizikumom jó). Eddig azért nem vállaltunk gyereket, mert félek attól, hogy utána nem tudnék újra ott dolgozni és nincs más olyan munka a környéken, amire alkalmas vagyok. Milyen gondok lehetnek terhesség után? Gondolok itt most sérvre, vizelettartási problémákra, bármi. Aki nem ülő munkát végez, hogy bírta a visszatérést? Tudott ugyanúgy dolgozni, vagy többet nem?

2021. nov. 6. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Mennyi idő után tervezel visszamenni dolgozni?

Ha jó a fizikumod és hagysz időt a testednek a regenálódásra, akkor nem lesz semmi baj, bírni fogod. Az elején persze nehezebb lesz, de hamar bele lehet jönni.

2021. nov. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

2 éves volt a gyerkőc mikor visszamentem dolgozni.

Nem volt probléma. Ugyan úgy dolgoztam mint gyerek előtt. De 1 év után már nagyon nem akartam tovább csinálni ezt.

Sok volt a fizikai munka-gyerek-háztartás-férj. (pedig én szerencsés vok, mert a férjem kiveszi a részét a házimunkából, ha itthon van de ő meg 3 műszakozik) de éreztem h ez már így nem ideális. Rohanás az egész nap

Találtam irodai munkát (én tudtam h nem jelent gondot ilyen jellegű állás)

Mintha kicseréltek volna.


Szóval fizikailag a testem bírta volna, de inkább a testi és szellemi leterheltség, meg az h többre vágytam sarkallt a változásra.

Hinned kéne magadban. Ha tudsz tanulj valami szakmát majd. Olyat ami érdekel (azt könnyebben megtanulod) és lépj tovább.

A gyárimunka család mellett teljesen leépít

2021. nov. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kettőt szültem 3 éven belül és semmi bajom. A második után már mire kijöttem a kórházból olyan volt, mintha nem is szültem volna.
2021. nov. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy az egyes írja. A hármas válaszoló hiába érezte jól magát, a méhe, hólyagja könnyen megérezhette volna, ha elkezd pár hónap után ilyen súlyokkal dolgozni. 6-12 hónapot ajánlanak regenerálódásra, hogy ne történjen gond a szervekkel (nehéz súlyok rendszeres emelése, futás, ugrálás).
2021. nov. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Miért írod, hogy nem vagy túl értelmes? Az írásod alapján nekem nem úgy tűnik. Szerintem csak nincs önbizalmad. Biztosan meg tudsz tanulni te is valamilyen szakmát, hogy könnyebb munkád legyen. Bízz magadban, sok sikert!
2021. nov. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok koncentrálni több és összetettebb dolgokra, sajnos mindig ilyen voltam,ezért nem ment a tanulás sem.
2021. nov. 6. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!