Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+5 hetes kismama vagyok a...

40+5 hetes kismama vagyok a kicsit még csak 5nappal hordtam túl de már 2szer ittam bába koktélt azt mondták nagyon hatásos... Nekem sajnos nem használt... Baj lehetett hogy én kihagytam belőle az alkoholt?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 16:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
25%
Még annyit, hogy orvosi felügyelettel kaptam, szóval nem én adagoltam magamnak. Ma folytatták az indítást, más módszerrel, de előrébb nem jutottunk
2021. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Lehet paran ismeritek Laure Clery-t (lehet nem jol irtam a nevet). Na o masodik szulesenel dulat fogadott,teljesen termeszetesen mindefele beavatkozas stb nelkul akart szulni. Elfolyt a magzatvize,de nem voot fajasa. Az orvosa a magzatvizfolyas miatt par oran belul osztalra akarta tenni,mert nagy a fertozesveszely. Felhivta a dulajat,aki egybol a babakoktelt meg a ricinusolajqt nyomta neki,hogy esze agaba ne legyen emiatt korhazba fekudni maris,inkabb igya azt. Ha jol tudom nem tette. A komment szekcioban szinte mindenki kivetel nelkul nekiesett a dulanak, szakertok is kemenyen biraltak. Hiszen igenis veszelyes a babara nezve. Nem csak mo-n.
2021. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!