Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, ki milyen betétet...

Anyukák, ki milyen betétet használt szülés után?

Figyelt kérdés

Most tartanám a nagybevásárlást, de teljesen elvesztem a kínálatban.

Melyik márka jobb, vagy van-e különbség? Tena vagy a Jessa vagy már van az Alwaysnek is inkontinencia betét...

Esetleg nadrágpelenka?


Ti miket használtatok és mennyit?


Köszönöm a segítséget!



2021. aug. 4. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én császár után a szobatarsaimtol vettem tena pants bugyis betétet,mert ő sokat vett, és csak rajta maradt volna. Én meg nem vittem olyat, ami jó lett volna. Nagyon könnyű volt felvenni és le. Nem beszélve, h nem áztam át. Sima szülésnél nem tudom h szükséges e ilyen.
2021. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én gondolkodtam hogy veszek, csak hogy véletlen se ázzak csak fogalmam sincs mennyi kellene, egy nap hány használodik el stb.
2021. aug. 4. 12:42
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Sima mosható éjszakait, ahogy mindig. 😊
2021. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Tena Pants, hiába “ciki” a felnőtt pelus ennél kényelmesebb megoldás nincs és ráadásul egyetlen egyszer sem ázott. A szobatársam valamilyen betétet vitt és teljesen szétázott az ágyneműje, utána tőlem kérdezte, hogy nálam mi van, hogy patyolat tiszta mindenem. Ajánlottam neki a betétet de nem egyezett a méretünk ezért a férjével hozatott be végül, utána neki sem volt balesete.

Én egy 9-es csomagot vettem (amúgy a férjem javaslatára :D), ebből most megnéztem és 4 db maradt, most várjuk a második babánkat, ezeket az ő születése utáni napokon fogom elhasználni.

2021. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Tena pants pelenka! Tokeletes volt. Inkabb legyen pelus rajtad keves verrel,mint iszonyatsok verrel "csak" betet. :)
2021. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor azt vásárolok 🙂
2021. aug. 4. 14:49
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem elég volt a legvastagabb Always. Első császár, második hüvelyi szülés volt (nem tudom, számít-e vérzés szempontjából). Cserélgetem. Nem áztam át. De kinek mi kényelmesebb.
2021. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a Tena pelenkát javaslom. Amikor cseréled elég csak letépni magadról oldalt a régit és felhúzni az újat. Napi 3 db elég belőle, volt, hogy csak 2 fogyott.
2021. aug. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem eléggé kicsinált a szülés, vákummal fejezték be, ami nagyon roncsol kívül-belül - hetekig fogytak a betétek, sok tapasztalatra tettem szert. :)

Duchesse M-es pelenkabugyival kezdtem, az a Müller sajátmárkása. Ez a legolcsóbb, a dm-es jön utána, a Rossmann-os meg a legdrágább, mind ugyanolyan, a dm-es annyiban különbözik, hogy idétlen fodrok vannak rajta - én besírtam tőle, férjem a hasát fogta a röhögéstől. Ilyenről van szó: [link] Ezeket ugyanúgy oldalt szét lehet tépni, mint a Tenát, kényelmes, sokat felvesz, nem szivárog, nem ragad a sebbe.

Az első napokban, amíg mozogni is alig bírtam, a fentieket használtam, majd inkontinenciabetét-rögzítő bugyira és inkontinencia betétekre váltottam. Ilyen bugyit szintén a Müllerben vettem (Duchesse MED) - 3 db volt kb. 1000 Ft, mosható poliészter "rövidnadrág". Majd épp az ürülő váladék/vér mennyiségétől függően használtam drogériás sajátmárkás inkontinencia betéteket: éjszakára nagyobbat, nappal több kisebbet, idővel csökkentve a méretüket. A végefelé próbáltam eü (menstruációs) betétre váltani, de valahogy abba sokkal jobban befülledtem. Amikor már vér nem ürült, próbáltam naponta több órát bugyi nélkül tölteni, ilyen alátéteken, mint ez is: [link] vagy ez [link] - gyógyszertárban darabra árulták.

Neked könnyebb utat (gyorsabb felépülést) kívánok! :)

2021. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tena vastag betétet használtam ami olyan mint egy pelus
2021. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!