Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mennyire...

Császármetszés után mennyire vérzik az ember lánya?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pont úgy, mint hüvelyi szülés után.


A szülés az szülés: a levált méhlepény után nagy, vérző, nyílt se marad a méhfalon, akárhogy szülsz. Ennek kell begyógyulnia.

2010. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor rossz a kérdés: szülés után mennyire vérzünk?

első babás

2010. szept. 3. 23:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Valtozo! Altalanossagban a mensinel erosebb es kb ugy 6 hetig tart.
2010. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Kb 3 hétig véreztem (spontán szülés amúgy), első héten erősen, utána egyre gyengébben, és még egy hétig barnáztam. Utána semmi 4 hónapig, akkor jött meg először, szopi mellett.

2010. szept. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Császáros voltam mindkét babóval.

Az első 4 nap volt gáz csak,aztán mint egy norm mensi.

Össz 6 hétig tartott de a vége felé az utolsó 2 hétben 2 napig nem aztán 2ig picit (csak tisztasági is elég volt)majd megint 1 nap kimaradt...

Elég olyan 10 Tena Ladyt venni (nagyon jó nedvszívó,és nem lesz olyan a bugyid bárhogy forgolódsz)utána szinte otthon már csak vasagabb betét.

2010. szept. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam,és1,5 hétig véreztem azután már elég volt a tisztasági is(ez is kb. 1 hét volt)Szóval nekem 3.dik héten már nem volt nyoma a szülésnek.Nem tudom ez mennyire normális(csak mert olvasom hogy szinte mindenkinek 6 hétig tart)
2010. szept. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz általában hogy annyira vérzik mint aki hüvelyi úton szült,mivel a placenta leválasztása után kitörlik a helyét mindenféle betadinos meg mindenmilyen oldatokkal,ezáltal a vér és egyebek egy része kiürül onnan,ugyhogy kevésbé vérzik az ember lánya.Az első pár nap a durvább,de az sem olyan erős,mint sima szülésnél,mondjuk olyan mint a menzeszed 2ik,3ik erősebb napja.Utána én vérezgettem még jó sokáig,majdnem 8 hétig,de ez már egyéni,nekem közben megjött a menzeszem is.
2010. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak mert olvastam itt olyat, hogy döl az anyukákbol a vér, csurog mindenhol, és a sok betét is édeskevésnek bizonyul.
2010. szept. 4. 10:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy eü betéttel nem sokra mész.

Igaz drága, de rá kell szánni a tena betétre. Az legalább bír néhány órát. Én kb 3-4 napig használtam azt, utána már elég volt az always eü betét is. Kb. 1,5 hét után pedig már a tisztasági is elég volt.

2010. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam s max 2 hétig ha véreztem, de az sem volt vészes.Már a kórházban is alig volt, míg a mellettem fekvő lányoknak , akik simán szültek szörnyen, szinte darabosan jött. Az orvosom azt mondta,egyértelmű, hogy nincs annyi vér a császár után, hiszen teljesen "kitakarítana" műtét közben.
2010. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!