Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés után mennyi...

Császármetszés után mennyi ideig természetes, hogy vérzik az ember? Mennyi idő után lehet nyers zöldséget, gyümölcsöt enni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 császárom volt. Elvileg nem szabad tovább tartania a vérzésnek, mint a normál hüvelyi szülésnek. Tehát a hatodik hétre el kell múljon. Ha nem puffaszt a zöldség és a gyümölcs, amit eszel, akkor már az első nap ehetsz.
2010. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 8.héten múlt el teljesen a vérzés.De csak az első 1-2 hétben volt erősebb,utána már csak barnásabb volt.

Nyers zöldséget,gyümölcsöt miért ne lehetne enni?!:) Max. az olyanokat kell kerülni ami székrekedést okoz(császár után amúgy is rostosat kell enni inkább) ,illetve a szoptatás miatt esetleg puffasztót.

2010. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyám császárral szült és 9 hétig vérzett. Igaz, nem úgy, mint én természetes szülés után, hanem csak pecsételt.


A gyümölcs-zöldséghez nem tudok hozzászólni. :(

2010. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En 5 hetig vereztem, az elso 2 hetben erosen, utana mar csokkent, az utolso heten csak pici barnazas volt.
2010. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!