Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mi volt a szülés előtti...

Kinek mi volt a szülés előtti jel, hogy lassan napok vagy hetek mulva baba lesz?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 22:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valahogy mindig fejbe előbb volt meg. Éreztem, hogy valami más, pedig akkor még semmi fizikai jele nem volt. Az elsőnél mondtam a férjemnek, hogy lehet, hogy lesz valami. 3 órára rá elfolyt a magzatvíz, és csak negyed óra múlva indultak meg a fájások.

A másodiknál szintén előbb volt meg fejbe, hogy itt valami történik. 4 órán keresztül ültem az ágyba, hogy valami furcsa, mikor jött az első fájás.

2021. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Akkor te megérezted😀


Nálam is hasonló van.. de én 1-2 hetet jósolok magunknak. Aztan meglatjuk.

Elso babanal megmondtam mikor fog megszuletni. 1 napot tevedtem😀

2021. nov. 26. 13:26
 13/14 anonim ***** válasza:
alig ficankolt a végén, utolsó nap meg folyamat mocorgott. 42. héten született.
2021. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Semmi előjele nem volt, max annyi hogy nem volt kedvem semmihez csak feküdni, du 4kor elfolyt a magzatvíz és 20:40re megszületett a kisfiam 😊
2021. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!