Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez szerintetek?

Mi lehet ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok volt valaki hasonló helyzetben?

9 nappal vagyok túl császármetszésen,és a kórházban töltött második nap éreztem hogy fura a torkom,mintha ki lenne száradva,mire letelt az 5 nap itthon elkezdett folyni az orrom nagyon picit köhögök,a torokfajastol a jobb fülem is elkezdett hasogatni illetve ez a gyengeség ez még gondolom a csaszartol van,tegnap azonban hőemelkedésen lett 37.9-nèl megállt nem ment feljebb,nektek volt ilyenetek? Nem szopiztathatom mert pánikbetegség ellen gyógyszert kell szednem így tejelapaszto gyógyszert kaptam a kórházba amit még mindig szedek,dokinál most voltam reggel de nem képes megvizsgálni majd délután kell visszamennem hogy ad -e rá gyógyszert vagy sem,a vágás szép már varasodik.

Köszönöm ha segítesz


2021. nov. 29. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Első tippre megfáztál.

Többet orvos tudna mondani, hiszen mi itt a gyakorin látatlanban, orvosi diploma nélkül elég nehezen tudunk diagnosztizálni :)

Jó babázást, jobbulást!

2021. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

nekem is ugyanezek a tüneteim, a hőemelkedés, fülfájás is stimmel, de nem szültem 9 napja 💁 Szerintem nálad sincs összefüggésben a dolog a csm-sel.

Gondolom valami vírust vagy bacit benyeltünk.

2021. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami vírust elkaptál a kórházban.
2021. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 babyboom567 ***** válasza:

Szerintem is csak valami vírus.

Mivel megszültél, és nem szoptatsz, nagyon könnyű dolgod van, bármilyen megfázásra használható házi praktikát használhatsz.

Hagymatea, méz,gyömbér,rengeteg c-vitamin,d-vitamin.

kitartás

2021. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek sajnos pozitív lett a covid gyorstesztem :(
2021. nov. 29. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Na szuper. Csinálok egyet én is akkor, kíváncsiságból.

Jobbulàst!!

#2

2021. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2021. nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!