Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hónapja szűltem és a hüvely...

3 hónapja szűltem és a hüvely nyilásnál ahol a varrat volt vörös vadhús nőtt. Ez idővel elmúlik? Lehet valamivel ecsetelni ami leszárítja?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
dokival beszélnék inkább
2021. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem múlik el, én megmutatnám nőgyógyásznak. Nekem a belső varrat helyén volt, amit lecsipett, kellemetlen volt, de nem fájt.
2021. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mutattam dokinak azt mondta kenjem curiosa géllel de semmi változást nem látok. Holnap megyek vissza megkérdezem, hogy le szedi e mert ő nem is említette ezt az opciót gondoltam azért mert ettől a curiosa géltől elmulik, de nem így lett.
2021. dec. 1. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Bőrgyógyászhoz menj, nem kísérletezik, leveszi.
2021. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Bőrgyógyász biztos nem… nőgyógyászhoz vagy sebészhez tartozik.
2021. dec. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Öö.. De, leveszi. Nálunk legalábbis. Ne hazudtolj már meg, légyszi!
2021. dec. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Magánrendelőben dolgozom. Bőrgyógyász meg se nézi. Ne hazudtolj már meg légyszives. 😂😂
2021. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
Na, hát nekem meg levette. Akkor most mi van? Mondom NÁLUNK, leveszi. Nem magánban. Államiban. Vagy most azt is jobban tudod, hogy nekem mi volt? Mert te rendelőben dolgozol, magánban. Senkit nem érdekel. Írjál már erre is valamit, légyszi, hogy szerinted miért nem.
2021. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál kérdeztem le e tudja szedni azt a vadhúst. Azt mondta csak akkor ha már nem szoptatok és akkor pàr alkalommal ecsetelni fogja. Meg azt is mondta hogy ennek idővel el kellene múlnia magától is.

Hát én ezen most nagyon elkeseredtem, iszonyúan zavar, gàtlàsaim vannak miatta és érzékeny is. Nincs erre vmi oldat amivel ha ecsetelem leszáritja?

2021. dec. 8. 13:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem véletlenül kell várni addig amíg szoptatsz. Hagyd abba a szoptatást akkor es menj vissza ha ennyire zavar. Vagy ha nem akarod abbahagyni akkor várj türelemmel. Más nincs
2021. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!