Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után lehet inni a...

Szülés után lehet inni a málnalevélteát?

Figyelt kérdés

6 napja szültem, és maradt még a teafűből, és nekem úgy ízlett, hogy szívesen meginnám. Nem tudjátok, nincs valami negatív hatása esetleg szülés után?

Olvastam valami babaújságban, hogy a vörösmálna leveléből készített tea fokozhatja az anyatej mennyiségét.

Nem értek ezekhez a gyógyteákhoz, de a vörösmálnalevéltea és a málnalevéltea nem ugyanaz véletlenül?

Köszönöm a válaszokat!


2008. dec. 13. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy és ugyanaz, és nyugodtam megihatod mert csak jó hatással lesz a gyógyuló méhedre, mert gyógyítja a méhnyálkahártyát, fájdalomcsillapító, összehúzó hatása van.

Az hogy fokozná-e a tejelválasztást azt én még nem halottam, de nem kizárt.

Ha nálad bejön, ígérd meg hogy megírod a szopis a rovatba, biztosan sokan örülnének egy újdonságnak mely az anyatejelválasztást serkenti.

2008. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én feltettem ugyanezt a szülésznőmnek, mert nekem tőle volt székletem, előtte csak küzdöttem vele. A szülésznőm azt mondta, hogy lehet, de minek. Ugyanis a málnalevéltea érleli a méhszájat, szülés után meg minek.

Így kidobta azzal a fél csomaggal ami még volt. Helyette én laktoherb teát iszom a szoptatás miatt, de ennek is köztudottan hashajtó hatása van, és ennek sem rossz az íze.

2008. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!