Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 39. hétben még érdemes...

A 39. hétben még érdemes elkezdeni inni a málnalevélteát? Lehet hatása a szülés alatt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Erre nekem annyit mondott a védőnőm, hogy ártani nem árt. Szerinte max arra jó, hogy salaktalnítsa a szervezetet. Én nem hiszek a hatásában, de ez az én bajom. Mindenki másra esküszik, ha szeretnéd próbáld ki, bár már elég közel a szülés, ártani biztos nem fog. Könnyű szülést, örömteli babázást! 37 hetes kismama.
2008. nov. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fog megártani, nyugodtan elkezdheted. Én ittam a 37. héttől, e sajna semmit nem segített...

Minden jót!

2008. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 35. hétben, a 2. babámat várom és nekem is javasolták, mondván: gyorsítja a vajúdás alatt a tágulást... Hát nem is tudom, az első babámnál mindenki azt mondta, hogy majd kipottyantom, mert rengeteget mozogtam, ráadásul a 3-on laktunk egy olyan házban ahol nem volt lift, így a rengeteg lépcsőzés is megvolt. Ahhoz képest 1 héttel túlhordtam a kislányomat és kb. 6 órát vajúdtam, ami azért nem kis idő, főleg hogy ismerek nem is egy olyan kismamát, aki az első babáját pikkpakk megszülte. De ártani biztosan nem árt, pláne így az utolsó időkben.
2008. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még kezdj el gyorsan homeopátiás bogyót szedni, ami a tágulást segíti, az még jobban fog hatni.
2008. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!