Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valahol olvastam, hogy már a...

Valahol olvastam, hogy már a 32. héttől el lehet kezdeni inni a málnalevélteát, van ahol 36héttől írják?

Figyelt kérdés
Konkrétan itt olvasom mindig, hogy 36héttől kezdik el. Ha hamarabb kezdem az baj? Ti hogy kezdtétek, és mennyit ittatok? 31+6h km
2011. febr. 22. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 37. héten kezdtem (pár napja). Azért vártam eddig, mert eddig volt engedélyezve a Magnézium. Úgy tudom: akkor érdemes elkezdeni a málnalevélteát, ha már nem szeded a magnéziumot.

Egyenlőre 1 bögrével iszom esténként (2,5 dl/1 evőkanál málnalevél) - de lassan reggel is fogok inni egy ilyen dózist.

2011. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :-) Amúgy az íze milyen? Ízesíteni szoktad?
2011. febr. 22. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:

szia,


én anno a 35. héttől kezdtem el inni. az íze semmi különös, mivel nem ízesítettem semmivel mondhatni íztelen volt :) napi 0,5 l ittam meg, az utolsó két hétben 1 l-t. hogy ez segített e őszintén nem tudom, de fél 3-kor vettek fel a szülészetre, akkor voltam 3 ujjnyira nyitva és úgy tágultam, hogy 6.03-ra már meg is volt a kisfiam!! :) én hittem benne, hogy segít azért is ittam :)


Ági

2011. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 36 héttől ittam napi 2 csészével, nagyon bíztam benne, mert az első szülésemnél abszolult nem tágultam. Hogy a teának-e vagy a csodának köszönhettem, a tágulásom gyorsan, könnyedén ment, 5-kor vettek fel a szülészetre 2 ujjnyira voltam nyitva, negyed 7-kor elfolyt a víz, 7-re megszületett a kisfiam.
2011. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Szoktam ízesíteni cukorral + citrom levével. Nekem nagyon jól esik így, mondhatni finom!
2011. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!