Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Családi szoba a szülészeten -...

Családi szoba a szülészeten - hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés

Apuka is nagy bőrönddel érkezik a kórházba, és ugyanúgy bent van 0-24-ben 3 napig?

Tervezzük igénybe venni, de fogalmam sincs milyen lenne. Félek, hogy unatkozni fog bent.


2021. dec. 17. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Én is családi szobában voltam, ennek az ára is több volt, mint a sima vip-nek, mégis azt mondták, hogy ha apuka is ott akar aludni akkor még plusszban fizetni kell.

Gondolom az ilyen szobánál csak visit alatt kell kimenni

2021. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom mennyire releváns, de megírom a mi estünket.

Én magán intézményben szültem tavaly, családi szobában voltunk a férjemmel és a lányunkkal, hármasban. A baba 0-24 velünk volt a szobában, és apuka is végig velünk volt, vizit alatt sem zavarták a folyosóra. Ugyanúgy csinálta a babánk körüli teendőket mint én, a szoptatás kivételével: ringatta, pelenkázta, és rengeteget beszélgettünk amíg a kicsi aludt 🙂

További előny volt szerintem, hogy nyugodtan el tudtam menni letusolni, mosdóba, mert addig is a férjem figyelt a lányunkra. 🙂

2021. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
A férjed csak pont annyira fog unatkozni, mint amennyire te magad is. :))))))
2021. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
:) mi nagy unalmunkban nappal a gyerekkel együtt aludtunk, miután már nemtudom hány éjjel csak ordított meg szopott a lányom.
2021. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd azert meg h van e vip szoba, mert pl ahol en szülök majd, ott a vip illetve családi szoba covidos kismamáknak van fenntartva.
2021. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Covid miatt szinte biztos vagyok,hogy nem lehet bent meg csaladi szobaban sem a parod. Kiveve ha magankorhazban szulsz. Egyebkent felejtos! Kerdezz utana,nehogy beleelnetek magatokat,aztan pofara essetek...
2021. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan nemcsaladi szoba, hanem ketagyas allami kulfoldon, de reggel 8-este 10-ig bent lehetett lenni, es bent is volt a ferjem majdnem vegig a 4 nap alatt (ahogy a szobatarsame is, nem zavarta sem ot, sem engem). Nem unatkoztunk, ti sem fogtok. Tudom, ezt nehez most meg elkepzelni, de en pl. a kialvatlansag es a szoptatasra koncentralas mellett tokre orultem, mikor atvette, es az o mellkasan aludt az enyem helyett, en pedig ehettem vagy zuhanyozhattam nyugodtam. Mellesleg ezek is eleg nagy kihivasok voltak, mert elegge rottyon volt a testem.
2021. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
Unatkozni fog? Akkor születik a gyereke. Ez nem egy nyaralás, plazma tv, társasjáték, Sangria... könyörgöm! Ha unatkozni fog, amikor ott egy ÚJ ÉLET, ami belőletek született, akkor válj el!
2021. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező ne aprózd mar el, olyan szoba nincs ahova ez egész pereputty mehet? Lol emberek
2021. dec. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én családi szobában voltam 2 hónapja de sajnos a covid miatt oda sem jöhetett be a férjem. 5 percre sem látogathatott meg...
2021. dec. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!