Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség utáni vérzés....

Terhesség utáni vérzés. Normális így vajon?

Figyelt kérdés

Egy hete szültem. Azt tudom, hogy az teljesen normális, hogy még vérzek, de a mennyiséget nem tudom, mennyinek szabad lenni.

Jelenleg tisztasági betétet használok (3 csepp jelölésű), azt pár óránként cserélem, de csak azért, hogy tisztának érezzem magam.

Egyébként kb 24 órára lenne elég egy Tena lady, ami közvetlenül a szülés utáni napon kellett.

Nekem nagyjából ennyi szokott lenni a menstruáció a vége felé.

Érdekelne mások tapasztalata, hogy ennyi idővel a szülés után kb mennyi volt a vér mennyisége?



2021. dec. 19. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális. Ha erőlteted magad, akkor lehet erősebb, ilyenkor kb csak feküdni kell. :)

Sokan büszkék rá, hogy egyből ugrálnak, de a test regenerációja miatt 1-2 hét ágynyugalom minimum kell (akkor is ha jól érzed magad).

2021. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is kb ilyesmi volt. Sima alwayst (eü betét, vastag) használtam, de mégis gyakran cseréltem (kb óránként). Igaz én mensikor amúgy is gyakrabban szeretem cserélni mennyiségtől függetlenül. Minden rendben szerintem 😊
2021. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csütörtöki napon szültem, következő péntektől elég volt a tisztasági, pont ahogy te is leírtad. Egy-egy nap még előfordult később, mikor kellett betét, de abból is kb a legkisebb.
2021. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
normális
2021. dec. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!