Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után volt...

Császármetszés után volt aranyórátok?

Figyelt kérdés

Sajnos hirtelen került sor a műtétre

Természetes szülésnek indult.

Aranyórát nem kaptuk meg

Azt érzem örökre nyomot hagy bennem


2021. dec. 21. 09:00
A kérdező szavazást indított:
Volt
Nemvolt
34 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Bár nem nekem, egy közeli ismerősömnek volt már 2 császárja. Mind a kétszer volt aranyóra. Nyilván nem a műtőben, hanem utána. Amíg összevarrták, apával volt szőrkontaktban a baba, majd a utána rögtön az anyukájához került a műtét után és megvolt a 2-3 órát aranyóra. Mindkét gyerekével így volt.
2021. dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Mikor szültél?

Hidd el, egyikőtökben sem fog nyomot hagyni. Azért érzel most így mert nem így képzelted el a szülést, de később rá fogsz jönni, hogy lehetett volna sokkal rosszabb is ennél.

2021. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt. 8 órat voltam őrzőben,ott kb.3-szor 15 percre behozták de fogni se tudtam igazán meg ugye a fejemet se emelhettem meg az elsőnél úgy remegtem az ida miatt,hogy azt hittem elejtem a gyereket..

Mikor szobára vittek akkor már velem lehetett,akkor pótoltuk,ugyanis ha letettem sírt. Szóval kb.állandóan rajtam volt. Itthon meg első naptól fogva velem alszik,16 hónapos.

Így nem érzem az aranyóra hiányát és nem kötődik kevésbé. Neked most rossz,de hidd el,bepótoljátok,lessz rá idő bőven.

2021. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Sem a program császár után, se a sürgősségi után nem volt.

Bennem ez nem hagyott nyomot. A lányom 6 éves imádjuk egymást.

Az ikrek napokig inkubátorban voltak, szóval volt min izgulnom. Hát az aranyórát pont letojtam. Örültem h egészségesek, csak kis súlyúak

2021. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem volt, sőt 3 nap NIC után kaptam meg. Nem hagyott nyomott, örültem, hogy kijött onnan épségben és viszonylag hamar.
2021. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első sürgősségi császár volt, elaltattak, ezért nem volt aranyóra, mert én aznap még kába voltak. A babámat is csak 10 percre hozták oda, miután kicsit észhez tértem.

Semmi nyomot nem hagyott bennem, ugyan úgy imádom a lányomat.

A második program császár volt. Miután kiemelték a babát, oda adták a férjemnek, ameddig engem össze varrtak. Aztán betoltak a szobámba, bejött a férjem is, majd behozták a babát is és kb 2 órát együtt voltunk.

Azért éled meg rosszul, mert máshogy képzelted. Nyugi, nem fog bennetek nyomot hagyni. Persze szép dolog az anyarnyóra meg minden, de hidd el nem akkora tragédia ha kimarad.

Nekem volt részem mindkettőben, az elsőnél eszmbe sem jutott, örültem, hogy mindketten élünk és egészséges a babám!!!

2021. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem volt és őszíntén megmondom, hogy nem is hiányzott. Azt se tudtam merre vagyok arcal előre, mozogni se tudtam. Örültem, hogy egy kicsit magam lehetek még, ihatok pár kortyot és nézhetek ki a fejemből. Nyilván 2-3 óra múlva már alig vártam, hogy hozza a nővérke. Ettől egyáltalán nem érzem szarabb anyának magam.
2021. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt. Le voltam kékülve órákig az oxigénhiánytól, valamint remegtem, mint a nyárfalevél.

Még amikor órák múlva behozták megmutatni a lányom, akkor se tudtam megfogni.

2021. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Programozott császárom volt a fiammal, nem volt arany óra.

'Normális' körülmények között nem tudom lett-e volna rá esély, de (sajnos) a covid kellős közepén szültem, így kb semmire sem volt lehetőségem/lehetőségünk.


Most várom a lányunkat, úgy néz ki megint csak ebbe a hülye vírusos helyzetben fogok szülni, úgyhogy nem várok mást.

2021. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy hónapja szültem. Apának vitték 20 percre szőrkontaktra, én a császáros őrzőben kaptam meg kb 2 órával később, rajta csak pelus volt, rajtam csak a műszerek, így a bőrkontakt megvolt. Nem tudom, ez belefér-e az aranyóra kategóriába.
2021. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!