Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első gyerekem császármetszésse...

Első gyerekem császármetszéssel jött világra,lehet-e ez után gond-probléma mentes várandósságom?

Figyelt kérdés

Sajnos kismamás csoportokba egyre gyakrabban olvasom azt,hogy a heggel a gondok vannak,szét nyíllik,folyamatos odafigyelést igényel,hegbe ágyazódik az embrio stb..

Nem tudom hogy bele merjek e vágni egy következő terhességbe a hegem miatt mert félek


2021. dec. 11. 22:30
A kérdező szavazást indított:
Lehet,mindenféle gond nélkül
Lehet,de nagyobb odafigyelést igenyel a terhesség
Inkább nem kockáztatnék
22 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idő telik el a két terhesség között?

Dokiddal tudsz erről beszélni, hogy mit gondol?

2021. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért sem léptem be ilyen csoportokba. Ez nem fog valós statisztikát vissza adni neked, mivel azok írnak ki posztot, akinek gondja van. Akinek nincs, az nem irogat ki semmit. Sok császáros anyukát ismerek, és egy jó részük később hüvelyi úton szült. Egy-egy ilyen csoportból nem lehet végletekig menő következtetéseket levonni, de durva horror sztorikat hallani annál inkább.
2021. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Minden kerdesedre egy szak ember fog megfelelö valaszt adni.

Sok a befolyasolo tenyezö, hany ev telt el a csaszar ota, milyen a heg allapota.

A korhaz ahol szülni fogsz mennyire fel szerelt komplikacio eseten.

Öszinten nem kockaztatnek, olyan mertekü verzes is lehet, hogy méh nelkül maradhatsz, ha valami gebasz van. Vagy a gyereknek baja esik.

Nem kockaztatnek

2021. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2021. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
VBAC csoportokban olvass. A kettessel ellentétben ők ismerik a konkrét kockázatokat, statisztikai adatokat és tapasztalatokat. Az riogat, aki nem tanult a témában eleget.
2021. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*3as nem 2es.
2021. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Több olyan nő van, akinek semmi gond nem volt utána, mint az akinek igen. Nyilván azokról hallunk inkább akinél gond volt, mert ők mesélik el lépten-nyomon hogy jártak.
2021. dec. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van,rossz helyen informálódtam.

Tényleg inkább azok beszélnek róla akiknek sajnos valami probléma adódott és én az ő történetükből vontam le következtetést

Köszönöm

2021. dec. 12. 06:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Passz

Nekem 6evvel a csaszar utan lett huvelyi szulesem.

Annyi h nem kaphattam oxit es epit. Leven ereznem kell ha nem olyan a fajas es mas es/vagy allando fajdalom lep fel. Szakad a varras stb...

De problemaentes 24 oras vajudas utan huvelyi uton szuletett meg a bebi 😁

2021. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 császár után is van már bőven sikeres hüvelyi szülés, egy után meg bőven!

Megfelelő helyen kell informálódni. Addig is egy kis statisztika, hogy lásd a számokat: [link]

2021. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!