Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházba szülészeten valóban...

A kórházba szülészeten valóban megsütik és megeszik a mélepényt?

Figyelt kérdés
Mondta haverom aki kórházba dolgozik, hogy megcsinálják mint a rántottát és hagymával milyen finom.
2021. dec. 24. 00:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

És te el is hitted!


Aktuális kérdés: a Jézuskában hiszel még?

2021. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Van, ahol megeszik. Igen. Bennszülött népeknél előfordul. De NEM Magyarországon!


Kicsit olvass utána.

2021. dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Persze én is kaptam belőle reggelire
2021. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen, és egy kehely vérrel öblítik le, mint a vámpírok.
2021. dec. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van ahol ki lehet kèrni a szülő nőnek a mèhlepenyt, aztàn azt csinal vele, amit akar (àltalàban elàssàk ès fàt ültetnek fölè, amivel a gyerek születèsèt ünneplik), de a kórhàzi szemèlyzet nem eheti meg. Sőt, ha az anya nem kèri el, akkor veszèlyes biològiai hulladèkkènt kezelik, mint minden màs emberi szövetet.
2021. dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Régen lehet szokás volt, gondolom nem véletlen a neve..
2021. dec. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A neve a szerv alakjára utal. A térdkalácsot se eszik meg.
2021. dec. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
El tudom képzelni, amennyire nincsenek megfizetve a nővérek, hogy minden plusznak örülnek.😄
2021. dec. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak viccelt! Bár elég morbid dolog ilyennel humorizálni.
2021. dec. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Csak akkor, ha az anyuka nem kéri. Az állatok is megeszik a lepényt szülés után, mert rengeteg tápanyag van benne és még az orrodat is tisztíccsa, szülés után nagyon jól tud esni, de én inkább édesen, tejbe àztatva, majd kemencében sütve, porcukorral és némi dióval meghintve szeretem, hagymásan nekem nem jött be. Az egyik baràtnőm borjúherét és resztelt májat is vitt és kérte, hogy pörköltnek készítsèk el nokedlival. Ahány ház, annyi szokás.
2021. dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!