Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pénteken szültem a 18. hétre,...

Pénteken szültem a 18. hétre, mert elrontották az abortuszomat, most pedig azóta nagyon fáj a hasam és alvadt vérzésem van és ráz a hideg, ez normális lehet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
az orvosodat hivd fel vagy menj be a korhazba
2010. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmiképp se normális.

Menj vissza a kórházba a zárójelentéseddel és megoldják.


Sajnos a beléjük vetett bizalom már egy más kérdés.

2010. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy hogy elrontották?!!!!!!
2010. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt hogy érted? Volt abortuszod és benmaradt a baba, amit most vettek észre? Vagy mi történt?

Orvoshoz menj vissza.

2010. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy lázas?! Hívd fel a dokit ha volt magán dokid, vagy irány az ügyelet kórház!

Hogy hogy elrontották az abortuszt, és miért kellett megszülni?

2010. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem hogy érted azt hogy elrontották az abortuszt?

A lényeg hogy mindenképp irány a doki.Ha túl vagy mindenen akkor írsz nekünk hogy mit történt?!

Előre is köszi és gyors gyógyulást!

2010. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azzonnal menj a kórházba lehet h. bennmaradt egy kicsi darab a babából.vagy fertőzés nem szababd játszani! irány!
2010. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi a helyzet?
2010. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elmentem abortuszra és meg is kapartak!2 hét múlva mentem kontrollra és azt mondták minden ok!10 hét után sem jött meg a mesim és visszamentem,hogy mi az oka és ott mondták,hogy 18 hetes terhes vagyok!nem mertem megtartani,mert azt mondták,hogy bármi baja lehet,mivel,hogy valamit megkapartak!így hát megszültem a babát!arról inkább nem is beszélnék,hogy milyen körülmények között!azóta már testileg jól vagyok és éppen most van jogi úton ez az ügy!Úgyhogy én a győri kórházzal befejeztem!
2010. szept. 28. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!