Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciciégés normális, főként...

Ciciégés normális, főként hideg hatására?

Figyelt kérdés

Az első trimeszterben többször tapasztaltam, és most is már kb 1 hónapja visszatért, és egyre gyakoribb. Már naponta 4-5-ször van, hogy a mellbimbómból kiindulva elkezd húzódozni a mellem (a bimbó+bimbóudvar), és olyan érzés lesz benne, mintha leforráztam volna, húzódik a bőr, a mell maga pedig iszonyat forró. Nagyon kellemetlen, olyankor kibújok a melltartóból, lentről megtartom, és tűrök egy negyed órát, mire elmúlik.

Eddig, akinek meséltem, értetlenül nézett rám, hogy neki ilyen nem volt, kíváncsi vagyok, itt van-e sorstársam...

33 hetes kismama


2010. ápr. 13. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
hello, mintha én irtam volna a kérdést, ill a magyarázatot! nekem dettó ugyanez, az elején volt ilyen és pár hete ujra. én most 35hetes vagyok.megkérdeztem a dokim is h ez normális e, azt mondja h ne aggódjak, velejárója ez is. amikor elkezd fájni,akkor én is negyed oráig szorongatom,nyomom a mellem,mert borzasztan fájó-égő érzés. mikor még nem is tudtam h terhes vagyok tapasztaltam ezt,csak nem tudtam mire vélni, és a nők egészsége rovatba tettem is fel ezzel kapcs egy kérdést h mitől lehet:) szoval nálam ez ugyanigy megvan:)
2010. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Huh, akkor megnyugodtam!! :))

Remélem, jó sok tej lesz az eredménye, ha már ennyit szenvedünk érte... ;)

2010. ápr. 13. 11:37
 3/3 anonim válasza:

Szia.Nekem is van ilyen érzés,és rájöttem,hogy a korai elötejtöl van.Kb a 25.héttöl,ha egy kicsit megdörzsölöd akkkor ki fog jönni,és utána elmúlik az érzés.

32.hetes km

2010. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!