Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a Beyonce? Műhassa...

Normális ez a Beyonce? Műhassal ment arra a díjátadóra ahol bejelentette a terhességét, aztán meg eltűnt a has, mert az ő bevallása szerint csak az első trimeszterben van. A hideg is kiráz tőle.

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Világgá akarta kiabálni a boldogságát,nem túl szerencsés még ilyenkor ezt tenni,ha valóban kissebb terhességről van szó,pláne nem műhassal...
2011. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze azért nem lehet hibáztatni hogy boldog, de így azért elég beteg dolog.
2011. szept. 21. 09:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Manapság már csak úgy tud valaki a média középpontjában maradni, ha minél betegebb dolgokat csinál. Ezeknek a celebeknek ez a céljuk. Szerinted emlékezne rá valaki, hogy terhes a Beyonce, ha csak bemondja mosolyogva a mikrofonba? Így az is tud róla, akit baromira nem érdekel, hogy ki az a Beyonce, mert sokkal nagyobb utóhangja van.
2011. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Sokan 8-10 hetsen terhesnadrágot hordanak, holott csak fel vanna puffadva.
2011. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az első terhességemet én mondtam boldog, boldogtalannak, de rájöttem, hogy az emberek borzalmasan irigyek és nem érdemes semmit megosztani velük. A második terhességem 11.hetében járok ,de csak a szűk család és a közeli barátok tudják. De persze mindenki rákérdez, hogy "nem jön még a tesó?" nekem meg nem jön a számra hogy igen, inkább azt mondom hogy majd meglátjuk.
2011. szept. 21. 13:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Hol olvastad/ láttad ezt az infot?
2011. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vagy Kis kegyed, vagy Nők lapja. Még egy kép is volt róla hogy Horvátban nyaralt egy hajón és csak annyi látszott hogy már nem befelé horpad a hasa hanem mintha egy kicsit többet evett volna és mellette volt egy kép a díjátadón készült mint egy 2.trimeszter vége felé járó mami és a szöveg, amit leírtam fent.
2011. szept. 21. 14:33
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

bocs, de ki az a beyonce?


(jó, leguglizhatnam, de igazabol nem erdekel. valoszinuleg egy mű nő ..mű mellekkel, hogy a hasa is mű.. ha neki igy jo, legyen boldog, engem nem zavar :)

2011. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

off:

utolso: hacsak nem 70 eves vagy, eleg erdekes hogy meg sose hallottal rola hogy ki az a Beyonce... o egy oriasi tehetseggel megaldott enekesno, es mar vagy 10 eve vilaghiru... Es egyaltalan nem mu no, eleg rosszindulatu vagy hogy igy szamodra ismeretlenul ezt feltetelezed valakirol.

2011. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

nem nezek tvt :)

es 32 vagyok, de anyosom, aki 50 es a tvn el, biztos hallott rola.

egyebkent szerintem minden celebnek van egy műélete (nem mondtam hogy igazi nicns, de egy mű biztos van), akkor miért ne lehetne műmelle, műhasa, stb?

nem rosszindulatból mondtam, ha ő igy boldog, akkor jó.

2011. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!