Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha tudom a fogantatás napját,...

Ha tudom a fogantatás napját, akkor biztos lehetek benne, hogy a 266. napon fog előbújni a babám?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor fog jönni, mert tudom, hogy mikor fogant a pici, és mintakislányként is fejlődik...a terhesség legelejétől kezdve csak egy dátumom van, sosem változtatták a kiírás időpontját, mert mindig a korának megfelelő méretű volt.

Szombatra vagyok kiírva, és kíváncsi vagyok, hogy aki hozzám hasonlóan mérte a hőjét, vagy kizárásos alapon tudja melyik nap fogant a picúr, annak pontosan érkezett-e?


2010. szept. 7. 19:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Tehát nem sok esélyem van rá, hogy szombaton jöjjön. Na de ez legyen a legnagyobb gondom :-)

2010. szept. 8. 14:39
 12/12 anonim ***** válasza:
az együttlét utáni 258. napon jött. De nem tudhatod biztosan azt sem, hogy az aktus napján történt-e a megtermékenyítés. Szerintem felesleges ilyeneken agyalni, ahogy előttem is mondták: a babák nem használnak naptárat.
2010. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!