Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után egyszer használato...

Szülés után egyszer használatos bugyit kér a kórház. Always Discreet Pants inkontinencia bugyi is megfelelő lenne?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
De jo hogy már ezt is megszabják.😡😡
2022. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

🤔🤔

Én sima kínai bugyit vittem betéttel. Tökéletes volt.

2022. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
A kórház megszabja a bugyidat??? Ne szórakozzunk már! Nem mondtad, hogy csak akkor, ha a doki alsógatyája megy a bugyidhoz? :DDD
2022. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem kérik, csak ajánlják, mert nagy valószínűséggel csupa vér lesz, és komfortosabb kidobni, mintsem a bőröndödben tárolgatni. De olyan bugyit viszel, amilyet akarsz.
2022. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Tena lady vált be. Igen sokkal kényelmesebb ilyenbe vérezni, oldalt pedig eltéphető.
2022. jan. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Ezt írtam én is,de lepontoztak.Hol élunk,hogy megszabják milyen bugyit vegyek fel.Mikor szültem,bevált a sima bugyi betéttel.Pl.egy éjszakaival.Barátnőm vett eldobható bugyit,azt mondta nagyon kényelmetlen.
2022. jan. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Nekem bejott az eldobható, igaz nekem császárom volt és nem bírtam lehajolni, így jól jött hogy az eldobhato oldalt téphető.
2022. jan. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem szabja meg senki, a lőtéri kutya nem kíváncsi a bugyidra, ne reménykedj. Hihetetlen màr, hogy egyesek mi mindenre tudják verni magukat, csak hogy hőzönghessenek egy jót. Bármilyen bugyit meg betétet vihetsz, az eldobható csak ajánlás.


Kérdező, tökéletesen megfelel az is, amit írtál, a lényeg hogy neked kényelmes legyen és praktikus. Én kicsit megbántam, hogy sima szülés utáni betétet vittem eldobható bugyival. Az első éjszakára szerintem jobb lett volna olyan, amit te tervezel.

2022. jan. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%
Csak ajánlás, hogyha átáznál könnyebb kidobni, mint tárolgatni. Van akinek annyira erős a vérzése, hogy a sima betét seperc alatt fullon lesz. Nekem bőven elég volt egy sima, nem éjszakai betét (nekem utána volt küret, mert bentmaradt egy lepénydarab), lehet emiatt, hogy mondhatni kitiszzítottak. A szobatársamnak meg a tena lady is kevés volt, sűrűn kellett cserélnie.
2022. jan. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyet használtam, és nagyon bevált, igen!
2022. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!