Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után egyszer használato...

Szülés után egyszer használatos bugyit kér a kórház. Always Discreet Pants inkontinencia bugyi is megfelelő lenne?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 22:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%
Én mindkét szülésem után eldobható bugyit használtam, nekem bejött. Legalábbis az első 1-2 napban, amikor olyan erős volt a vérzés, hogy át is ázott. Ebben az esetben sokkal előnyösebb. Utána már sima bugyit vettem fel Tena Lady betéttel, majd az éjszakai intim betét következett (amikor már otthon voltam). Amúgy én sem hallottam még olyant, hogy megszabja a kórház, mit vigyél.
2022. jan. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
97%
Én a DM saját márkás (Jessa) bugyi pelenkáját vittem. Nagyon kényelmes, puha volt. Igy a gátvarratot sem bántotta, és nem kellett félni a balesetektől, mert sok nedvességet bír, így az erős vérzês sem okozott gondot. Engem nem érdekelne, hogy a kórház mit szeretne, azt vinném, amit én jónak érzek.
2022. jan. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Köszönöm szépen nektek, hogy megosztottátok vèlemènyetek, tapasztalataitok.

2022. jan. 4. 08:30
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt használtam, amit te írtál, nagyon kényelmes volt és senki nem szólt érte. Amúgy én pl szülés után nem hálóingben voltam, mert nem szeretem, anyósom teljesen ki volt borulva, hogy az biztos nem jó, a kutya nem szólt érte, hogy cicanaciban és pólóban vagyok, elvégre nekem kell kényelmesnek lenni.
2022. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mülleres bugyipelenkát vittem. A sima betét-bugyi párosítás nem lett volna elég, mert minden felkelésnél nagy adag vér ürült, amit az éjszakai betét sem bírt volna.

A szobatársam csak betétet használt, nem egyszer vérezte össze az ágyat, és a padlót.

2022. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!