Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek volt már itt programozot...

Kinek volt már itt programozott szülése? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem indított szülésem volt mivel a baba nem jött időre és túlhordtam egy héttel.A doki a következő hétre egyik nap berendelt reggel hogy megindítja a szülést.Be is mentünk kaptam beöntést lefürödtem aztán a doki ollóval kicsípte a magzatburkot és innen már kezdtek jönni a fájások.Burok repesztés reggel 9-kor volt 11-kor bekötöttek oxitocin infúziót hogy jobban táguljak.Folyamatosan kaptam homeopátiát és szépen tágultam.Szülés előtt kaptam a farizomba egy nagy bazi lazító koktélt majd 14:45-kor két nyomás után meg lett a lányom.Gátmetszésem is volt és mivel nem jött ki teljesen a lepényem ki is kapart a doki szülés után.miután mindennel végzett és összevart kihozták a lányom.még 2 órát a szülő szobában voltam megfigyelésen majd betoltak a helyemre.Első szülésem volt ami mint mondták magyon könnyű volt hál isten és szerencsémre nem volt olyan borzasztóan fájdfalmas mint én vártam.Röviden ennyi.Nem kell félni a programozott szüléstől hamarabb lezajlik mint a rendes.
2008. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2008. dec. 15. 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is inditott szülésem volt.hétfő reggelre berendelt a doki majd 3/4 10kor burkot repesztett+megkaptam az oxitocin infúziót és 10kor már 2 perces fájásaim voltak.Én nehezen tágultam valamikor du 3kor jöttek az első tolófájások és 17kor született meg a kisfiam.De az az érzés valami csoda.könnyű szülést és jó babázást kívánok.4 hónapos Márkó anyukája.
2008. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!