Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váci kórház szülészete élménye...

Váci kórház szülészete élmények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok le mindent, ami eszetekbe jut. Pozitív/negatív vélemény, mit kellett vinni, ki volt az orvosotok, milyen volt az ott töltött pár nap, hogyan fogadtátok a látogatókat(ha jól tudom nem mehetnek be a szobába...),milyen volt úgy összességében?


Szóval MINDEN érdekel, babát tervezünk és valószínűleg ott fogok szülni! Köszönöm!


2011. nov. 15. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
nem valami jó kórház :( Személyzet se túl kedves...Pár napot mindenképp ki lehet birni,ha van lehetöségetek fogadjatok szülésznöt,vagy nögyógyászt!
2011. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én pozitívan csalódtam.


Nekem Dubecz Dániel volt a dokim, nagyon szimpi orvos, és a vajúdás alatt is, meg utána is rendes volt.

A csecsemős nővérek közül a fiatalok szerintem rendesek, kedvesek, az idősebbek furcsák, de végülis ez sem volt gáz.


A szülésznők velem jó fejek voltak, az egyik kicsit szigorúbb volt, de ő is tette a dolgát, a másik pedig nagyon kedves volt velem. A vajúdás nekem elhúzódott és végül sajnos császár lett, ennek ellenére a szigorúbbik szülésznő mégis megvárta mi lesz velem, amíg a megőrzőben voltam, addig is ott volt velem, pedig már akkor órák óta lejárt a műszakja (tehát kiderült mégsem olyan szigorú, sőt nagyon rendes volt).


A babát a látogatók csak üvegen keresztül nézhetik meg. A látogatók bejöhetnek a folyosóra, ha veled szeretnének beszélni, ott le is lehet ülni, beszélgetni.


A szülőszobák szépek, fel vannak újítva, van bordásfal, vajúdó labda.

Az újszülött osztály nem lett még felújítva, így nem a legszebb, de szerintem ki lehet bírni.


A kaja szörnyű, de melyik kórházban nem?

Én vittem be rágcsálnivalókat és azt ettem, ha a kaja nagyon rossz volt.


Babád veled lehet végig, de ha akarod beviheted a csecsemős nővérekhez (amikor dolgot van, pl. fürdesz vagy látogatókat fogadsz, vagy baromi fáradt vagy és pihenni akarsz). Éjjel fürdetik a babákat, kb. 3-4 óra körül.


Reggel 7 felé van vizit, olyankor vagy 6 orvos, nővér bejön, körbekérdeznek ezt-azt, aztán mennek tovább.


A természetesen szülteknek 2 ágyas szobák vannak, a császárosoknak 4 ágyas.


A fürdők, wc-k nem túl szépek. (A császárosok fürdője jobb amúgy, oda is be lehet menni nem császárosoknak is.)


Na most ennyi jutott eszembe, bátran írj, ha van valami más kérdésed is, szívesen válaszolok.


Én meg voltam elégedve, nem olyan rossz ez a kórház.

2011. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hú, sokan ajánlják Dubecz doktort, megkérdezhetem, hogy mennyibe kerül nála egy vizsgálat?


Köszönöm a válaszokat, várom a továbbiakat is!

2011. nov. 17. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
8000 volt egy vizsgálat nála. Szülésért nem mondott összeget.
2011. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is ott szültem 2010 októberében.Én is rosszakat hallotta, de mivel nem tehettük meg, hogy dokit fogadjunk máshol,így sok választásom nem volt...Vácra tartozunk, mentem oda...

De a sok rossz hír ellenére nagyon jó élmény volt, már ha lehet egy szülést jó élménynek mondani:)

Ferenczi doktor úr volt az ügyeletes, nagyon kedves, jófej volt végig, pedig este 10re érkeztünk, 3/4 2 re lett meg a fiam.A szülésnők is jófejek voltak, pedig egy egész napos fejtágítás után voltak ügyeletben.


Előző jól leírta a dolgokat...Még annyit, hogy úgy tudom nem rég nyitottak egy új szülőszobát, ahol van kád, TV, és ingyenes, ha éppen szabad, mikor beérkezel.


A csecsemősök is jófejek,a gyermekágyas rész, a mosdók tényleg rossz állapotban vannak, de ki lehet bírni.Azért vigyél WC papírt, meg persze betét magadnak, kicsinek is minden kell a ruhán kívül, sajnos már nem tudnak adni pelust, popsitörlőt.


De kérdezz tőlem is, szívesen válaszolok.Mi most tervezgetjük a kistesót, és oda megyek vissza szerintem...nem kell nekem a Pesti futószalag, meg az, hogy apa a szülés közben rohangáljon a parkoló órához dobálni a zsetont...

2011. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, mikor született a kisfiad?

Lányom is 2010 októberi. :)

Ő október 9-én született a váci kórházban.

2011. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 6 éve szültem Dubecz Dani Doktornál,a szülésznőm Ica volt.

Nagyon rendesek,kedvesek voltak,csak jót tudok mondani,szép emlék:):)Valóban népszerű orvos volt már akkor is.A szülőszoba,kórtermek,akkortájt nem voltak egy Hilton,de minden volt,amire szükség lehetett,azt a pár napo simán kibírtam:)

A kisebbiket már nem ott szültem,mert 2 óra autózására lett volna,így friss infókat nem tudok mondani..

Sok boldogságot a babához!

2011. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
október 16:)
2011. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Akkor nem találkozhattunk. De azért tök jó, hogy csak ennyi idő van a két gyerkőc között. :)
2011. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen:)olyan vicces, hogy így "összefutottunk":)
2011. nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!